- : -
- : -
- : -

FBC Panthers Liberec B - Florbal Liberec 6:6
9. Jan Lesák, 13. David Vágner, 18. Lukáš Ďuriš, 28. Martin Zeman, 37. Marek Lustig, 45. Marek Lustig - 11. Michal Obst, 19. Jan Brynda, 22. Pavel Urbánek, 24. Radek Varvařovský, 31. Pavel Urbánek, 41. Jan Martínek; rozhodčí: Josef Heřmánek - David Kodytek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 2; zásahy brankářů: Dušan Ramírez 19 - Marek Zdvíhal 17; po třetinách: 2:1, -:-, -:-;
44:59
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Marek Lustig, asistoval Jan Vondráček (6:6).
43:32
Timeout FBC Panthers Liberec B
40:16
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Jan Martínek, asistoval František Christian (5:6).
39:49
Vyloučen hráč Jan Vondráček družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za sekání.
36:29
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Marek Lustig, asistoval David Vágner (5:5).
32:49
Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec B neproměnil Lukáš Ďuriš.
30:33
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Pavel Urbánek, asistoval Michal Obst (4:5).
27:43
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Martin Zeman, asistoval David Vágner (4:4).
23:52
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Radek Varvařovský, asistoval Michal Obst (3:4).
21:20
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Pavel Urbánek, asistoval Martin Šír (3:3).
18:24
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Jan Brynda, asistoval Jiří Cihlář (3:2).
17:50
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Lukáš Ďuriš, asistoval Dominik Hejduk (3:1).
12:47
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil David Vágner, asistoval Jan Vondráček (2:1).
10:04
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Michal Obst bez asistence (1:1).
08:44
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Jan Lesák, asistoval Lukáš Ďuriš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a David Kodytek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Liberec:
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec B: brankář: Dušan Ramírez; hráči v poli: Jan Vondráček, Lukáš Ďuriš, Dominik Hejduk