4:2
9:2
- : -

SC Podještědí Český Dub - FBC Panthers Liberec B 15:6
12. Petr Bartoň, 13. Petr Bartoň, 18. Petr Smrkovský, 21. Petr Bartoň, 26. Petr Smrkovský, 29. Petr Smrkovský, 31. Stanislav Pokorný, 33. Stanislav Pokorný, 33. Petr Bartoň, 37. Jan Ardelt, 38. Petr Smrkovský, 39. Stanislav Pokorný, 40. Stanislav Pokorný, 40. Michal Třešňák, 44. Michal Třešňák - 2. Jan Lesák, 13. Dominik Hejduk, 25. Václav Lukáš, 30. Dominik Hejduk, 37. Dominik Hejduk, 42. David Vágner; rozhodčí: David Kodytek - Josef Heřmánek; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vladimír Glaser 15 - Dušan Ramírez 16; po třetinách: 2:2, 4:2, 9:2;
45:00
43:53
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Michal Třešňák, asistoval Stanislav Pokorný (15:6).
41:42
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil David Vágner, asistoval Dušan Ramírez (14:6).
40:56
Timeout SC Podještědí Český Dub
39:47
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Michal Třešňák bez asistence (14:5).
39:27
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Michal Třešňák (13:5).
39:24
Vyloučen hráč David Kala družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
38:02
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Petr Bartoň (12:5).
37:00
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Petr Smrkovský, asistoval Vladimír Glaser (11:5).
36:45
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Jan Ardelt, asistoval Martin Tvrzník (10:5).
36:17
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Dominik Hejduk, asistoval Dušan Ramírez (9:5).
32:29
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Petr Bartoň, asistoval Stanislav Pokorný (9:4).
32:17
30:25
30:00
30:00
29:18
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Dominik Hejduk, asistoval Jan Lesák (6:4).
28:54
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Petr Smrkovský, asistoval Pavel Mužák (6:3).
26:19
Vyloučen hráč Jan Vondráček družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
25:40
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Petr Smrkovský, asistoval Stanislav Pokorný (5:3).
24:54
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Václav Lukáš, asistoval Martin Zeman (4:3).
20:23
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Petr Bartoň, asistoval Pavel Mužák (4:2).
17:04
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Petr Smrkovský, asistoval Michal Třešňák (3:2).
15:00
15:00
12:47
12:13
11:40
07:14
Vyloučen hráč Jan Lesák družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
01:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Jan Lesák, asistoval Lukáš Ďuriš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kodytek a Josef Heřmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec B: brankář: Dušan Ramírez; hráči v poli: Jan Vondráček, Marek Lustig, Lukáš Ďuriš, Jan Lesák, Dominik Hejduk