0:2
0:1
- : -

PASKOV SAURIANS - FBS Olomouc B 1:3
12. Karolína Matušinská - 14. Eva Stecová, 22. Alice Pavlíková, 30. Eva Stecová; rozhodčí: René Mikel - Lukáš Novosad; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Markéta Hubincová ? - Barbora Opletalová ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 0:1;
36:00
35:59
Konec. Slušný zápas s lepším výsledkem pro Olomouc. Favorit ovšem nedominoval tak, jak se dalo očekávat.
35:17
Timeout PASKOV SAURIANS
35:17
43 vteřin do konce. Je třeba oddechnout před závěrečným náporem?
30:16
Vyloučen hráč Karolína Matušinská družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:16
Ostrý souboj, který končí vyloučením Matušinské a otřesením soupeřky, která potřebuje pomoc s odchodem.
29:20
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Eva Stecová bez asistence (1:3).
29:20
Peceková čaruje před vlastní gólmankou, Stecová jí šťouchla do míčku a je z toho třetí gól. Tohle bylo hodně nešťastné pro Paskov.
27:59
Bartošová s Krejčí teď ušetřily dobrou půlminutku za brankou Olomouce. Good job.
26:58
Vyloučen hráč Kateřina Jedličková družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání.
26:58
Sekera za sekerou a rozhodčí Jedličkovou posílají za katr.
24:43
Jedličková sama na bránu, zvolila střelu, zvolila špatně. Gólmanka chytá míček, Jedličková sebe za hlavu.
24:00
24:00
23:59
Třetina na jednu bránu je za námi. Jen díky fantastické Hubincové a bojovnému výkonu obrany je utkání stále otevřené.
21:54
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Alice Pavlíková, asistoval Tereza Zemanová (1:2).
21:54
Zemanová zpoza brány na Pavlíkovou a ta neměla problém vyvěsit.
19:43
Tutovka Lokajové, prázdná brána, ale míček končí v rohu hřiště.
13:58
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Eva Stecová, asistoval Monika Fleischmannová (1:1).
13:58
Dvě minuty tlaku Olmíku končí nádhernou souhrou a střelou Stecové, která ze vzduchu srovnává.
12:00
12:00
11:59
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Karolína Matušinská, asistoval Kateřina Jedličková (1:0).
11:59
První třetina vyrovnaná, šance na obou stranách a se zvukem sirény střílí Matušinská svůj první gól v dresu Paskova.