1:5
3:3
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC DDM Kati Kadaň 6:11
4. Michal Hůla, 14. Martin Prokopec, 20. Michal Hůla, 36. Filip Nevšímal, 40. Daniel Neckář, 42. Michal Hůla - 1. René Chodura, 3. Miroslav Šeda, 10. Jaroslav Michálek, 21. Jaroslav Michálek, 27. Mikuláš Kulík, 28. Dominik Mach, 29. Jaroslav Michálek, 30. Martin Šulaj, 35. David Budák, 36. René Chodura, 38. Ondřej Kalach; rozhodčí: Ondřej Hrubý - Pavel Váňa; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Heimerle 26 - Jan Leština 24, Martin Příhoda 5; po třetinách: 2:3, 1:5, 3:3;
45:00
Střely po třetí třetině 11:7.
45:00
Komentář trenéra hostů: Za dnešek byl vydařený turnaj. Splnili jsme si, to co jsme chtěli, tedy 6 bodů. Děkujeme soupeři a divákům.
45:00
Komentář trenéra domácích: Poměrně solidní vstup do zápasu, který jsme si zkomplikovali v prostřední části druhé třetiny. pochvala za využité přesilovky.
45:00
41:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Hůla, asistoval Damián Koura (6:11).
39:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Neckář, asistoval Filip Nevšímal (5:11).
39:13
Vyloučen hráč Ondřej Kalach družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
37:40
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Kalach, asistoval Patrick Lenke (4:11).
35:34
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil René Chodura, asistoval Miroslav Šeda (4:10).
35:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Filip Nevšímal, asistoval Tomáš Pavlovič (4:9).
34:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil David Budák, asistoval Jaroslav Michálek (3:9).
29:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj bez asistence (3:8).
28:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jaroslav Michálek, asistoval Patrick Lenke (3:7).
27:33
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Dominik Mach, asistoval Miroslav Šeda (3:6).
26:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Patrick Lenke (3:5).
26:06
Vyloučen hráč Tomáš Pavlovič družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
20:42
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jaroslav Michálek bez asistence (3:4).
19:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Hůla, asistoval Daniel Neckář (3:3).
15:00
15:00
Střely po první třetině 10:15.
15:00
14:02
Vyloučen hráč Michal Hůla družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
13:05
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Prokopec, asistoval Daniel Neckář (2:3).
11:09
Vyloučen hráč Martin Šulaj družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
09:56
03:43
02:33
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miroslav Šeda, asistoval Martin Šulaj (0:2).
00:49
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil René Chodura, asistoval Martin Šulaj (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Hrubý a Pavel Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Leština; hráči v poli: Ondřej Kalach, Jaroslav Michálek, Patrick Lenke, Mikuláš Kulík, Jiří Němec
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Tomáš Heimerle; hráči v poli: Daniel Neckář, Damián Koura, Michal Hůla, Filip Nevšímal, Martin Prokopec