0:3
0:10
- : -

FBC Spartak Bílovec - Florbal Exelsior Havířov 0:17
1. Matěj Pezda, 7. Patrik Tichý, 12. Patrik Tichý, 12. Dominik Ryška, 14. Ondřej Waliczek, 16. Petr Skála, 24. Ondřej Waliczek, 25. Matěj Pezda, 28. Dominik Ryška, 29. Patrik Tichý, 29. Dominik Ryška, 30. Niki Kalábová, 31. Matěj Pezda, 32. Tomáš Berka, 32. Samuel Řezáč, 32. Samuel Řezáč, 32. Matěj Kuntoš; rozhodčí: Adam Tietz - Dalibor Repček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Sušina ? - Vojtěch Kolkop ?; po třetinách: 0:4, 0:3, 0:10;
36:00
34:02
Vyloučen hráč Patrik Tichý družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
31:59
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Kuntoš bez asistence (0:17).
31:45
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Samuel Řezáč, asistoval Matěj Pezda (0:16).
31:36
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Samuel Řezáč bez asistence (0:15).
31:32
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Berka, asistoval Patrik Tichý (0:14).
30:19
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Pezda, asistoval Patrik Tichý (0:13).
29:24
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Niki Kalábová, asistoval Natali Kalábová (0:12).
28:24
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Dominik Ryška, asistoval Ondřej Waliczek (0:11).
28:13
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Patrik Tichý, asistoval Matěj Pezda (0:10).
27:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Dominik Ryška, asistoval Petr Skála (0:9).
24:27
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Pezda, asistoval Samuel Řezáč (0:8).
24:00
24:00
23:16
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Ondřej Waliczek, asistoval Petr Skála (0:7).
19:44
Vyloučen hráč Abigail Mojová družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání.
15:02
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Petr Skála, asistoval Matěj Pezda (0:6).
13:02
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Ondřej Waliczek, asistoval Tomáš Berka (0:5).
12:00
12:00
11:39
11:13
11:13
Vyloučen hráč Erik Holec družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hrubost.
06:55
00:35
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Tietz a Dalibor Repček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Kolkop; hráči v poli: Ondřej Urbančík, Niki Kalábová, Natali Kalábová, Patrik Tichý, Matěj Pezda