0:3
0:4
- : -

Florbal Exelsior Havířov B - FbK Horní Suchá 2:11
5. Martin Prus, 10. Martin Prus - 1. Ondřej Satinský, 4. Lukáš Stelmach, 5. Tereza Buchtelová, 8. Ondřej Satinský, 15. Tomáš Šurik, 18. Lukáš Chylek, 22. Lukáš Stelmach, 30. Natálie Janečková, 30. Eva Böhmová, 31. Tomáš Šurik, 35. Radim Mrozek; rozhodčí: Milan Ganišin - Ondřej Keberle; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Tomáš Heczko ? - Jakub Wojtas ?; po třetinách: 2:4, 0:3, 0:4;
36:00
35:54
Vyloučen hráč Samuel Bulíř družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání.
34:59
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Radim Mrozek bez asistence (2:11).
34:19
Vyloučen hráč Matyáš Pawlas družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za hrubost.
30:56
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Šurik, asistoval Vítek Chobot (2:10).
29:34
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Eva Böhmová, asistoval Lukáš Stelmach (2:9).
29:16
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Natálie Janečková, asistoval Ondřej Satinský (2:8).
24:00
24:00
21:08
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Stelmach, asistoval Lukáš Chylek (2:7).
17:56
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Chylek, asistoval Tomáš Šurik (2:6).
14:14
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Šurik, asistoval Radim Mrozek (2:5).
12:00
12:00
09:45
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Martin Prus, asistoval Ondřej Martinček (2:4).
07:27
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Ondřej Satinský, asistoval Lukáš Chylek (1:4).
05:59
Vyloučen hráč Michal Kršjak družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za sekání.
04:41
04:10
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tereza Buchtelová bez asistence (0:3).
03:44
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Stelmach, asistoval Benjamín Kucharczyk (0:2).
00:09
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Ondřej Satinský, asistoval Radim Mrozek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Ganišin a Ondřej Keberle.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá:
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov B: brankář: Tomáš Heczko; hráči v poli: Patrik Zbořil, Tomáš Zářecký, Filip Musiol, Martin Prus, Matyáš Pawlas