1:2
3:2
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Snipers Třebíč B 5:7
14. Daniel Hodboď, 18. Jakub Mareš, 32. Václav Venzhöfer, 36. Václav Venzhöfer, 44. Josef Žáček - 3. Ondřej Blažek, 11. Ondřej Blažek, 12. Ondřej Blažek, 23. Pavel Sigmund, 27. Jan Vlček, 35. Ondřej Blažek, 44. Pavel Sigmund; rozhodčí: Petr Stejskal - Pavel Urbánek; vyloučení: 4 + Patrik Kučera OS:0; využití: 0:2; diváků: 9; zásahy brankářů: Lukáš Zemánek ? - Jaroslav Kučera ?; po třetinách: 1:3, 1:2, 3:2;
45:00
43:49
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
43:40
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Josef Žáček, asistoval Vojtěch Jonák (5:7).
43:36
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Pavel Sigmund, asistoval Vojtěch Maca (4:7).
41:44
Timeout Snipers Třebíč B
41:44
Vyloučen hráč Václav Venzhöfer družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
40:36
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - osobní trest.
40:36
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování.
36:03
Vyloučen hráč Vojtěch Jonák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
35:54
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Václav Venzhöfer, asistoval Adam Čapek (4:6).
34:43
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Kryštof Buchtela (3:6).
31:54
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Václav Venzhöfer, asistoval Vladimír Laňka (3:5).
30:00
30:00
26:45
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Jan Vlček, asistoval Petr Kopuletý (2:5).
22:58
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Pavel Sigmund, asistoval Kryštof Buchtela (2:4).
21:07
Vyloučen hráč Václav Venzhöfer družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:45
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš, asistoval Adam Veselovský (2:3).
15:00
15:00
13:38
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Daniel Hodboď, asistoval Jakub Mareš (1:3).
11:53
10:22
02:38
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Jakub Diviš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stejskal a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Lukáš Zemánek; hráči v poli: Daniel Vorlíček, Dušan Čapek, Vojtěch Jonák, Jakub Mareš, Patrik Kučera