0:2
4:1
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - FbK LDN Horní Suchá 5:4
12. David Cigánek, 25. Otto Kubiš, 30. Daniel Tomica, 31. Miroslav Kozel, 32. Miroslav Kozel - 5. Vladimír Hála, 16. Jaroslav Slováček, 19. Pavel Krucina, 32. Tomáš Podlesný; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Roman Ciompa ? - Tomáš Jeřábek ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 4:1;
36:00
35:07
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
32:26
Vyloučen hráč Vladimír Hála družstva FbK LDN Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
31:49
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil Tomáš Podlesný, asistoval Pavel Krucina (5:4).
31:40
Timeout FbK LDN Horní Suchá
31:16
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Miroslav Kozel, asistoval Tomáš Daniš (5:3).
30:03
29:23
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Tomica, asistoval Jiří Kameník (3:3).
24:13
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Otto Kubiš, asistoval Tomáš Daniš (2:3).
24:00
24:00
18:10
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil Pavel Krucina, asistoval Tomáš Podlesný (1:3).
17:36
Vyloučen hráč Michal Trunkát družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
15:34
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil Jaroslav Slováček, asistoval Tomáš Podlesný (1:2).
12:00
12:00
11:41
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil David Cigánek, asistoval Tomáš Daniš (1:1).
04:03
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil Vladimír Hála, asistoval Jaroslav Slováček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK LDN Horní Suchá:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Otto Kubiš, Miroslav Kozel, Michal Trunkát, Pavel Slavík, Ondřej Šalbut