1:5
0:2
- : -

1. FBC Karviná - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 2:7
3. Jan Sebera, 17. Daniel Kantor - 14. Vít Lestyan, 16. Vít Lestyan, 19. Karel Mičulka, 20. Vít Lestyan, 23. Pavel Kubla, 25. Pavel Kubla, 27. Karel Mičulka; rozhodčí: Dominik Pustówka - Jan Pěgřimek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Michal Wróbel ?, Lukáš Gola ? - Marek Plhal ?; po třetinách: 1:0, 1:5, 0:2;
36:00
34:04
Vyloučen hráč Filip Staněk družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za sekání.
32:15
Timeout 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
27:35
Timeout 1. FBC Karviná
26:46
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Karel Mičulka bez asistence (2:7).
24:20
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Pavel Kubla, asistoval Karel Mičulka (2:6).
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Gola družstva 1. FBC Karviná
24:00
24:00
22:40
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Pavel Kubla, asistoval Vít Lestyan (2:5).
19:33
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan bez asistence (2:4).
18:59
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Karel Mičulka, asistoval Pavel Kubla (2:3).
16:39
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Daniel Kantor, asistoval Sebastian Rózański (2:2).
15:18
13:07
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Pavel Kubla (1:1).
12:00
12:00
10:15
02:43
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Jan Sebera bez asistence (1:0).
02:08
Vyloučen hráč Jakub Richter družstva 1. FBC Karviná na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Jan Pěgřimek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: Marek Plhal; hráči v poli: Marek Němec, Pavel Kubla, Vít Lestyan, Filip Staněk, Karel Mičulka