0:1
1:2
- : -

TJ Postřelmov A - TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B 4:3
3. Jan Krmela, 3. Michal Marek, 12. Martin Mach, 36. Jakub Suchomel - 20. Jaroslav Vyhlídal, 30. Jaroslav Markovský, 33. Jaroslav Markovský; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2:2 + Michal Běhal 5 + Petr Doležel ČK1 + 5; využití: 3:2; zásahy brankářů: Daniel Jurka ? - Jaroslav Dopita ?; po třetinách: 3:0, 0:1, 1:2;
36:00
35:59
Branku družstva TJ Postřelmov A vstřelil Jakub Suchomel, asistoval Michal Marek (4:3).
33:17
Vyloučen hráč Jan Lipovský družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B na 2 minuty za bránění ve hře.
32:59
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Jaroslav Markovský, asistoval Radek Navrátil (3:3).
29:55
28:12
Vyloučen hráč Martin Palacký družstva TJ Postřelmov A na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
24:00
24:00
19:30
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Jaroslav Vyhlídal, asistoval Radek Navrátil (3:1).
17:50
Vyloučen hráč Michal Marek družstva TJ Postřelmov A na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:50
Branku družstva TJ Postřelmov A vstřelil Martin Mach, asistoval Jakub Suchomel (3:0).
09:50
Vyloučen hráč Petr Doležel družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B do konce utkání.
09:50
Vyloučen hráč Petr Doležel družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B na 5 minut za hrubost.
09:13
Vyloučen hráč Jaroslav Markovský družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B na 2 minuty za sekání.
02:44
Branku družstva TJ Postřelmov A vstřelil Michal Marek, asistoval Martin Palacký (2:0).
02:19
Branku družstva TJ Postřelmov A vstřelil Jan Krmela, asistoval Michal Marek (1:0).
02:11
Vyloučen hráč Michal Běhal družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B na 5 minut za sekání.