2:3
1:2
- : -

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop - 1. SFK Havířov B 5:7
4. Pavel Kubla, 5. Pavel Kubla, 13. Karel Mičulka, 18. Pavel Kubla, 33. Vít Lestyan - 5. Samuel Vraník, 8. Radek Stolárik, 18. Samuel Strakoš, 19. Vojtěch Sasin, 24. Jakub Maceček, 26. Vojtěch Petřík, 29. Dominik Brückner; rozhodčí: Martin Cieslar - Michal Heczko; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Plhal ? - René Nieslanik ?; po třetinách: 2:2, 2:3, 1:2;
32:01
Timeout 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
32:01
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan bez asistence (5:7).
28:08
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil Dominik Brückner, asistoval Adam Chlebík (4:7).
25:45
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil Vojtěch Petřík, asistoval Radek Stolárik (4:6).
24:00
24:00
23:58
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil Jakub Maceček, asistoval Jan Urbánek (4:5).
18:50
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil Vojtěch Sasin bez asistence (4:4).
17:20
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil Samuel Strakoš, asistoval Vojtěch Sasin (4:3).
17:03
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Pavel Kubla, asistoval Vít Lestyan (4:2).
12:29
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Karel Mičulka, asistoval Pavel Kubla (3:2).
12:00
12:00
09:30
Vyloučen hráč Karel Mičulka družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za sekání.
07:25
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil Radek Stolárik, asistoval Adam Chlebík (2:2).
04:40
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Pavel Kubla bez asistence (2:1).
04:29
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil Samuel Vraník, asistoval Radek Stolárik (1:1).
03:38
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Cieslar a Michal Heczko.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SFK Havířov B:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: Marek Plhal; hráči v poli: Marek Němec, Karel Mičulka, Pavel Kubla, Kateřina Boďová