5:0
4:3
- : -

TJ Postřelmov B - FBC Vikýřovice 11:3
5. Petr Ptáček, 10. Filip Schön, 14. Petr Holík, 17. Filip Schön, 18. Ondřej Stratil, 18. Ondřej Stratil, 23. Radim Suchomel, 29. Ondřej Stratil, 30. Filip Schön, 33. Ondřej Stratil, 34. Ondřej Stratil - 30. Petr Holan, 33. Jan Pokorný, 33. Michal Hegar; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 4 + Martin Klimek OS:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Marek Havlíček ? - Tomáš Bauer ?, Petr Kotráš ?; po třetinách: 2:0, 5:0, 4:3;
36:00
33:51
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Ondřej Stratil, asistoval Petr Holík (11:3).
32:56
32:41
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Michal Hegar, asistoval Martin Žanda (9:3).
32:12
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Jan Pokorný, asistoval Michal Hegar (9:2).
29:36
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil Petr Holan, asistoval Patrik Novák (9:1).
29:24
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Filip Schön, asistoval Petr Ptáček (9:0).
28:11
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Ondřej Stratil bez asistence (8:0).
24:00
24:00
23:53
Vyloučen hráč Petr Holík družstva TJ Postřelmov B na 2 minuty za zdržování hry.
23:16
Vyloučen hráč Martin Klimek družstva TJ Postřelmov B - osobní trest.
23:16
Vyloučen hráč Martin Klimek družstva TJ Postřelmov B na 2 minuty za nesportovní chování.
22:18
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Radim Suchomel, asistoval Jakub Soják (7:0).
17:08
17:08
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Kotráš družstva FBC Vikýřovice
17:00
16:17
13:57
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Petr Holík, asistoval Ondřej Stratil (3:0).
12:00
12:00
11:12
Vyloučen hráč Marek Stříž družstva TJ Postřelmov B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:54
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Filip Schön, asistoval Radim Suchomel (2:0).
06:31
Vyloučen hráč Petr Holík družstva TJ Postřelmov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:57
Branku družstva TJ Postřelmov B vstřelil Petr Ptáček, asistoval Radim Suchomel (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikýřovice: brankář: Tomáš Bauer; hráči v poli: Jakub Podhorný, Jakub Dzurik, Petr Holan, Patrik Novák, Jan Vacula