1:1
1:1
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - SK BIVOJ LITVÍNOV 4:5
7. František Vrňata, 15. Petr Šimon, 20. David Vondra, 32. Adam Rychlý - 1. Josef Jupa, 12. Jakub Raiminius, 13. Jakub Raiminius, 16. Jakub Raiminius, 40. Jan Vokáč; rozhodčí: David Vosála - Tomáš Chleborád; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 21 - Lukáš Mašek 35; po třetinách: 2:3, 1:1, 1:1;
45:00
Střely po třetí třetině 11:7.
45:00
Komentář trenéra domácích F. Řehulky: Dnes vyhrál tým, který byl lépe připraven a využil své zbraně na 100%. Děkujeme za lekci z produktivity a přeji hodně štěstí do play-off.
45:00
Komentář trenéra hostů: Asi první zápas, kdy kluci jakž takž dodržovali to co jsme si řekli v šatně. S týmy kvality soupeře bysme měli hrát častěji. Díky všem.
45:00
43:13
Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
39:55
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Tomáš Kolodziej (4:5).
34:30
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
34:30
Fanoušci Bivoje Litvínov byli pro nevhodné chování vykázáni z hlediště.
31:58
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Rychlý bez asistence (4:4).
30:00
30:00
Střely po druhé třetině 15:6.
30:00
24:55
Vyloučen hráč Jan Vokáč družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
19:54
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vondra, asistoval František Vrňata (3:4).
15:05
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Tomáš Kolodziej (2:4).
15:00
15:00
Střely po první třetině 13:13.
15:00
14:58
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Šimon, asistoval Filip Gabriel (2:3).
12:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Martin Dvořák (1:3).
11:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Jan Vokáč (1:2).
09:22
Litvínov se podruhé dostal do totožné situace. Útočník Bivoje v situaci, kdy se ocitl sám před brankářem nezvládl.
06:40
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval David Vondra (1:1).
05:05
Hráči Startu zkouší pozornost brankáře Litvínova. Ten však situaci zvládá s přehledem.
04:24
Oba týmy se střídají v držení míče. Hraje se však převážně ve středním pásmu.
03:22
Hra začala velmi aktivně! Start však v přesilovce recept na Litvínov nenašel.
01:38
Vyloučen hráč Jáchym Chalupný družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou.
00:55
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Jupa bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Vosála a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Mašek; hráči v poli: Tomáš Kolodziej, Jakub Raiminius, Martin Dvořák, Josef Jupa, Kryštof Anděl