0:4
3:4
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:12
11. David Špaček, 35. Nikolas Osifčin, 36. Jan Prouza, 45. David Špaček - 1. Lukáš Blaszczyk, 7. Jindřich Smoček, 10. Jindřich Smoček, 13. Lukáš Vašíček, 16. David Veleba, 24. Vojtěch Bílek, 29. Jonáš Mareš, 30. Vojtěch Bílek, 34. Lukáš Blaszczyk, 37. Štěpán Straka, 39. Jakub Langpaul, 45. David Veleba; rozhodčí: Jan Král - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Adam Poláček 26 - Lukáš Řezníček 3, Patrik Slavík 7; po třetinách: 1:4, 0:4, 3:4;
45:00
44:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Jan Malič (4:12).
44:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček, asistoval Jakub Vysoký (4:11).
42:32
Timeout Florbal Primátor Náchod
41:25
Vyloučen hráč Jonáš Mareš družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
38:05
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Langpaul (3:11).
36:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Štěpán Straka, asistoval Patrick Smutný (3:10).
35:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Prouza, asistoval Antonín Donaj (3:9).
35:35
možná nejmenší hráč v dorostenecké lize, ale vůbec se neztrácí
35:05
náš nejmenší hráč doslova úřaduje na hřišti
34:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Nikolas Osifčin, asistoval David Špaček (2:9).
33:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Blaszczyk, asistoval Jan Malič (1:9).
33:22
Vyloučen hráč Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
33:05
momentálně jsme zjistili, že hráč číslo 89 (Náchod) měří břibližně jako brána, takže tak 115 cm
29:48
Straka si věřil do 4, ale nevyšlo mu to. Ze střídačky Bohemians se akorát ozvalo ,,superman ty v*le"
29:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Jakub Lamberk (1:8).
28:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jonáš Mareš, asistoval Matěj Vosátka (1:7).
24:36
Vyloučen hráč Jan Poche družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:14
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil David Špaček.
17:03
Vyloučen hráč Antonín Donaj družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vražení zády.
15:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Lukáš Blaszczyk (1:5).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Patrik Slavík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
12:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Vašíček, asistoval Tomáš Trnka (1:4).
10:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček, asistoval Jakub Langpaul (1:3).
10:55
a vidíme první gól Náchoda, přijde další?
09:49
další střela od Náchodské 89, bohužel do bloku
09:02
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jindřich Smoček, asistoval Lukáš Trnka (0:3).
08:17
89 z Náchoda (ten malý kluk) v samostatném úniku, ale bohužel neproměňuje
07:22
Na soupisce Náchoda vidíme ročník 2006, který měří tak 140 cm a ve hře se neztrácí
06:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jindřich Smoček, asistoval Štěpán Straka (0:2).
03:01
Náchod furt bez střely
01:14
Bohemians řídí zápas na svých holích
00:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Blaszczyk z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Král a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Lukáš Řezníček; hráči v poli: Vojtěch Bílek, Jan Malič, Jakub Lamberk, David Veleba, Lukáš Blaszczyk
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Poláček; hráči v poli: Filip Knettig, Nikolas Osifčin, David Špaček, Jakub Vysoký, Jakub Langpaul