4:1
5:3
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FB Hurrican Karlovy Vary 13:4
7. Jan Vokáč, 9. Jan Vokáč, 12. Jan Vokáč, 14. Jakub Raiminius, 16. Erik Kocur, 21. Jan Vokáč, 22. Erik Kocur, 23. Jan Vokáč, 33. Jan Jupa, 34. Jakub Raiminius, 35. Josef Jupa, 40. Jan Vokáč, 42. Erik Kocur - 25. Martin Prokopec, 32. Martin Prokopec, 39. Martin Prokopec, 45. Martin Prokopec; rozhodčí: Ondřej Hrubý - Pavel Váňa; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Filip Šimůnek 16 - Tomáš Heimerle 16; po třetinách: 4:0, 4:1, 5:3;
45:00
Střely po třetí třetině 8:7.
45:00
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
Komentář trenéra hostů: Prohrané osobní souboje, psychická nestabilita a inkasované góly ve vlastní přesilovce, společně se štěstím ve hře soupeře, rozhodli zápas.
45:00
44:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Prokopec, asistoval Daniel Neckář (13:4).
41:05
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Jan Vokáč (13:3).
39:58
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Tomáš Kolodziej (12:3).
38:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Prokopec, asistoval Filip Nevšímal (11:3).
34:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Jupa, asistoval Pavel Souček (11:2).
33:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius bez asistence (10:2).
32:01
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Jupa, asistoval Josef Jupa (9:2).
31:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Prokopec, asistoval Martin Lukeš (8:2).
30:50
Vyloučen hráč Tomáš Kolodziej družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
21:25
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Pavel Souček (7:0).
20:26
15:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Jakub Raiminius (5:0).
15:00
15:00
Střely po první třetině 13:6.
15:00
13:53
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Tomáš Kolodziej (4:0).
11:59
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč bez asistence (3:0).
11:35
Vyloučen hráč Jan Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
08:47
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Jakub Raiminius (2:0).
08:06
Vyloučen hráč Erik Kocur družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
06:40
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč bez asistence (1:0).
00:55
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlovič družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Hrubý a Pavel Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Tomáš Heimerle; hráči v poli: Daniel Neckář, Damián Koura, Michal Hůla, Filip Nevšímal, Martin Prokopec
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Filip Šimůnek; hráči v poli: Tomáš Kolodziej, Jakub Raiminius, Martin Dvořák, Jan Vokáč, Josef Jupa