4:2
1:6
- : -

FbC Hradec Králové - Technology Florbal MB Black 5:10
19. Lukáš Erbs, 26. Matyáš Makovský, 27. Dominik Schlappl, 30. Tomáš Jerge, 43. Jonáš Velc - 7. Jan Zoufalý, 15. Jakub Šourek, 22. Ondřej Pužman, 24. Kryštof Kostroun, 32. Jakub Seibert, 33. Vít Souček, 33. Jakub Seibert, 35. Jakub Vajsejtl, 38. Jakub Vajsejtl, 41. Ondřej Pužman; rozhodčí: Robert Kusek - David Scholz; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Filip Školník 21 - Ondřej Tomšík 17; po třetinách: 0:2, 4:2, 1:6;
45:00
42:07
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Velc, asistoval Matyáš Makovský (5:10).
40:55
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Jakub Seibert (4:10).
40:07
Vyloučen hráč Lukáš Erbs družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
37:55
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Vajsejtl, asistoval Jakub Seibert (4:9).
34:45
Vyloučen hráč Kryštof Kostroun družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za hra na zemi.
34:32
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Vajsejtl, asistoval Vít Souček (4:8).
32:18
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Seibert, asistoval Jan Zoufalý (4:7).
32:03
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Vít Souček bez asistence (4:6).
31:20
30:00
30:00
29:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Jerge, asistoval Martin Cupal (4:4).
26:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Dominik Schlappl, asistoval Patrik Strejcius (3:4).
25:36
Vyloučen hráč Kryštof Kostroun družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za blokování hokejky.
25:12
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Makovský, asistoval Filip Jan (2:4).
23:56
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Kryštof Kostroun, asistoval Pavel Košek (1:4).
21:06
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Jan Zoufalý (1:3).
18:27
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Erbs, asistoval Patrik Strejcius (1:2).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Šourek, asistoval Kryštof Kostroun (0:2).
06:09
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Jiří Zmatlík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB Black: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Jakub Vajsejtl, Michal Fišera, Ondřej Pužman, Jiří Zmatlík, Jakub Seibert
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Filip Školník; hráči v poli: Patrik Strejcius, Denis Polák, Radim Bleha, Lukáš Erbs, Michal Doubek