3:2
7:0
- : -

FBC Draci Říčany bílí - SK Meťák České Budějovice 17:2
2. Kilián Smetánka, 3. Jakub Maxmilian Hošťálek, 3. Vítězslav Špok, 7. Ondřej Kubeš, 8. Šimon Vašut, 14. Marek Jirků, 14. Vojtěch Kepka, 20. Michal Strieženec, 24. Vítězslav Špok, 24. Šimon Vašut, 34. Kilián Smetánka, 37. Vítězslav Špok, 39. Šimon Vašut, 40. Michal Strieženec, 43. Ondřej Kubeš, 44. Adam Lubina, 44. Marek Jirků - 21. Jan Voráček, 28. Matěj Hladík; rozhodčí: Filip Oberta - Lukáš Tomášek; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Matyáš Novotný 9 - Jindřich Zettner 9, Jiří Šoupa 31; po třetinách: 7:0, 3:2, 7:0;
45:00
43:45
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Marek Jirků, asistoval Jakub Pekárek (17:2).
43:23
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Adam Lubina bez asistence (16:2).
42:29
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Ondřej Kubeš, asistoval Michal Strieženec (15:2).
39:39
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Michal Strieženec, asistoval Kilián Smetánka (14:2).
38:01
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Šimon Vašut, asistoval Marek Honzák (13:2).
36:32
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Michal Strieženec (12:2).
33:59
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Kilián Smetánka, asistoval Vojtěch Kepka (11:2).
30:00
30:00
27:28
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Matěj Hladík, asistoval Filip Pírka (10:2).
23:34
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Šimon Vašut, asistoval Adam Lubina (10:1).
23:13
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Jakub Pekárek (9:1).
22:32
Vyloučen hráč Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
20:42
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jan Voráček, asistoval Filip Pírka (8:1).
19:03
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Michal Strieženec, asistoval Ondřej Kubeš (8:0).
17:36
Vyloučen hráč Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Šoupa družstva SK Meťák České Budějovice
15:00
15:00
13:54
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vojtěch Kepka bez asistence (7:0).
13:40
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Marek Jirků bez asistence (6:0).
07:13
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Šimon Vašut, asistoval Marek Jirků (5:0).
06:34
Timeout SK Meťák České Budějovice
06:34
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Ondřej Kubeš, asistoval Vítězslav Špok (4:0).
02:55
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Ondřej Kubeš (3:0).
02:18
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Jakub Maxmilian Hošťálek bez asistence (2:0).
01:49
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Kilián Smetánka, asistoval Marek Honzák (1:0).