1:1
8:2
- : -

FBC Česká Lípa - FC Bučis Team 12:5
5. Ladislav Pekárek, 6. Antonín Stárek, 8. Oliver Brodský, 24. Jan Zátka, 32. Antonín Stárek, 33. Jan Zátka, 35. Ladislav Pekárek, 36. Patrik Volný, 38. Albert Kouba, 38. Ondřej Hudík, 41. Patrik Volný, 44. Patrik Volný - 2. Štěpán Novák, 2. Daniel Macháček, 25. Ondřej Soukup, 31. Ondřej Soukup, 45. Kryštof Počta; rozhodčí: Robert Kusek - Milan Baloun; vyloučení: 2:2; využití: 0:3; diváků: 127; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka 10 - Eduard Vladař 12; po třetinách: 3:2, 1:1, 8:2;
45:00
44:15
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Kryštof Počta, asistoval Štěpán Novák (12:5).
44:02
Vyloučen hráč Tomáš Benda družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
43:02
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Patrik Volný, asistoval Ondřej Volek (12:4).
40:37
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Patrik Volný, asistoval Jan Zátka (11:4).
37:48
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Hudík bez asistence (10:4).
37:36
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Albert Kouba, asistoval Ladislav Pekárek (9:4).
35:31
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Patrik Volný, asistoval Oliver Brodský (8:4).
35:31
Vyloučen hráč Eduard Vladař družstva FC Bučis Team na 2 minuty za zdržování hry.
34:28
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Antonín Stárek (7:4).
32:37
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Zátka, asistoval Ondřej Hudík (6:4).
31:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Ladislav Pekárek (5:4).
30:07
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Štěpán Novák (4:4).
30:00
30:00
24:48
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Kryštof Počta (4:3).
23:24
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Zátka, asistoval Albert Kouba (4:2).
15:00
15:00
10:04
Vyloučen hráč Matěj Kolář družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
07:26
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Antonín Stárek (3:2).
05:28
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Ondřej Kopič (2:2).
04:26
01:56
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Daniel Macháček, asistoval Adam Vrba (0:2).
01:16
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Štěpán Novák, asistoval Kryštof Počta (0:1).
00:25
Vyloučen hráč Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Milan Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team: brankář: Eduard Vladař; hráči v poli: Matěj Kolář, Kryštof Počta, Ondřej Soukup, Tomáš Hájek, Štěpán Novák
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Patrik Volný, Antonín Dytrych, Jan Zátka, Ondřej Volek, Ondřej Hudík