3:2
4:0
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - BK REAL ROUDNICE n/L 8:3
3. Matěj Macák, 16. Petr Slánský, 17. Jan Bräuer, 18. Matouš Dašek, 26. Matouš Dašek, 27. Matouš Dašek, 29. Miroslav Beránek, 33. Jan Bräuer - 6. Michal Zůna, 18. Ondra Kára, 22. Ondra Kára; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Drobný 14 - Joshua M. Whitehead 16; po třetinách: 1:1, 3:2, 4:0;
32:11
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Matěj Macák (8:3).
28:38
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Miroslav Beránek, asistoval Daniel Pongrácz (7:3).
26:19
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matouš Dašek, asistoval Jan Bräuer (6:3).
25:14
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matouš Dašek bez asistence (5:3).
24:00
24:00
21:30
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondra Kára, asistoval Michal Zůna (4:3).
17:51
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matouš Dašek bez asistence (4:2).
17:26
16:04
15:32
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Slánský, asistoval Kryštof Loubek (2:1).
12:00
12:00
10:53
Vyloučen hráč Miroslav Beránek družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:52
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Michal Zůna bez asistence (1:1).
02:54
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matěj Macák, asistoval Matouš Dašek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Švec a Jan Rubáš.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Joshua M. Whitehead; hráči v poli: Matyas Pilař, David Karpíšek, Bilguun Ariunbuyan, Aleš Rubín, Matěj Třešňák