3:5
5:5
- : -

FbK Horní Suchá B - FBC PORUBA SHARKS 9:11
8. Joel Mrózek, 16. Milan Mašurka, 23. Filip Mocek, 23. František Malerz, 27. František Malerz, 30. František Malerz, 31. Joel Mrózek, 32. Denis Tomančák, 36. František Malerz - 6. Karel Spáčíl, 13. Michal Dombrovský, 14. Zdeněk Bajgar, 14. Daniel Cabiš, 19. Karel Spáčíl, 21. Karel Spáčíl, 26. Michal Dombrovský, 28. Karel Spáčíl, 28. Filip Machálek, 34. Marek Šnek, 35. Daniel Cabiš; rozhodčí: Viktor Kubala - Martin Cieslar; vyloučení: 3:3 + Adam Pavlát 5 + ČK1; využití: 2:2; zásahy brankářů: Robert Malošík ? - Martin Lembard ?, Pavel Hučík ?; po třetinách: 1:1, 3:5, 5:5;
36:00
35:46
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil František Malerz, asistoval Milan Mašurka (9:11).
35:10
Vyloučen hráč Adam Pavlát družstva FBC PORUBA SHARKS na 2 minuty za zdržování hry.
35:10
Vyloučen hráč Adam Pavlát družstva FBC PORUBA SHARKS na 5 minut za nesportovní chování.
35:10
Vyloučen hráč Adam Pavlát družstva FBC PORUBA SHARKS do konce utkání.
34:31
Branku družstva FBC PORUBA SHARKS vstřelil Daniel Cabiš, asistoval Michal Dombrovský (8:11).
33:09
Branku družstva FBC PORUBA SHARKS vstřelil Marek Šnek, asistoval Zdeněk Bajgar (8:10).
31:34
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Denis Tomančák, asistoval Jakub Král (8:9).
30:02
A opět se prosazuje Zrádce s velkým Z. Hráč Horní Suché, Joel Mrózek, opět střílí gól z otočky, kdy nedává gólmanovi žádnou šanci. Boží mlýny melou..
30:00
Timeout FBC PORUBA SHARKS
30:00
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Joel Mrózek, asistoval Martin Petřík (7:9).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Hučík družstva FBC PORUBA SHARKS
29:50
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil František Malerz, asistoval Filip Mocek (6:9).
29:30
Vyloučen hráč Pavel Stříž družstva FBC PORUBA SHARKS na 2 minuty za blokování hokejky.
27:55
Branku družstva FBC PORUBA SHARKS vstřelil Filip Machálek, asistoval Stanislav Kudrna (5:9).
27:35
Branku družstva FBC PORUBA SHARKS vstřelil Karel Spáčíl, asistoval Filip Machálek (5:8).
26:23
Vyloučen hráč Denis Tomančák družstva FbK Horní Suchá B na 2 minuty za hrubost.
26:00
25:58
Branku družstva FBC PORUBA SHARKS vstřelil Michal Dombrovský, asistoval Daniel Cabiš (4:7).
24:20
Sorry jako.. Ale nechtěně jsme se zakecali s hráčem z Poruby
24:00
24:00
22:37
Vyloučen hráč Filip Machálek družstva FBC PORUBA SHARKS na 2 minuty za sekání.
22:29
22:14
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Filip Mocek, asistoval Martin Petřík (3:6).
21:30
Vyloučen hráč Denis Tomančák družstva FbK Horní Suchá B na 2 minuty za blokování hokejky.
20:03
Branku družstva FBC PORUBA SHARKS vstřelil Karel Spáčíl, asistoval Zdeněk Bajgar (2:6).
18:00
15:49
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Milan Mašurka, asistoval Filip Mocek (2:4).
13:34
Timeout FbK Horní Suchá B
13:34
13:21
Branku družstva FBC PORUBA SHARKS vstřelil Zdeněk Bajgar, asistoval Karel Spáčíl (1:3).
12:56
Branku družstva FBC PORUBA SHARKS vstřelil Michal Dombrovský, asistoval Filip Machálek (1:2).
12:00
12:00
07:05
Hráč Horní Suché, Joel Mrózek, známý svými zrádnými sklony využil zaváhání protihráče a z otočky střílí gól. Tuto schopnost se naučil v týmu Sk Domaslavice, kde kdysi hrával, ale následně je pro pár zlaťáků zradil. Fanoušci veřejně pálili dresy s jeho jménem.
07:01
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Joel Mrózek, asistoval František Malerz (1:1).
05:57
Branku družstva FBC PORUBA SHARKS vstřelil Karel Spáčíl, asistoval Michal Dombrovský (0:1).