3:3
0:5
- : -

FBC Došwich Milevsko - FBC Draci Říčany bílí 6:8
3. Jakub Štván, 5. Daniel Dolejš, 6. Jakub Kotrba, 22. Jakub Kolář, 28. Lukáš Trojáček, 29. Daniel Dolejš - 18. Vítězslav Špok, 19. Ondřej Kubeš, 24. Jakub Maxmilian Hošťálek, 31. Ondřej Kubeš, 32. Ondřej Kubeš, 38. Marek Honzák, 38. Ondřej Kubeš, 40. Michal Strieženec; rozhodčí: Vladimír Buzický - Václav Patera; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Karel Tvrdík 17 - Matyáš Novotný 18; po třetinách: 3:0, 3:3, 0:5;
45:00
44:36
Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany bílí neproměnil Vítězslav Špok.
43:30
Timeout FBC Draci Říčany bílí
41:36
Vyloučen hráč Šimon Vašut družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za zdržování hry.
39:32
Timeout FBC Došwich Milevsko
39:32
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Michal Strieženec, asistoval Vítězslav Špok (6:8).
37:34
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Ondřej Kubeš, asistoval Michal Strieženec (6:7).
37:06
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Marek Honzák bez asistence (6:6).
31:58
30:11
30:00
30:00
28:41
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Lukáš Trojáček (6:3).
27:06
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Adam Sláma (5:3).
23:08
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Jakub Maxmilian Hošťálek, asistoval Marek Honzák (4:3).
21:31
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Kolář, asistoval Adam Sláma (4:2).
18:33
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Ondřej Kubeš, asistoval Vítězslav Špok (3:2).
17:26
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Michal Strieženec (3:1).
15:00
15:00
05:25
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Kotrba, asistoval Jakub Štván (3:0).
04:03
02:01
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Štván, asistoval Lukáš Trojáček (1:0).
01:59
Vyloučen hráč Jakub Pekárek družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.