3:4
2:1
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ - FBC Vikings Kopřivnice 9:6
1. Martin Šimera, 3. Martin Šimera, 9. Matěj Zimmer, 10. Jonáš Borovský, 13. Tomáš Hejhal, 16. Jonáš Borovský, 21. Tomáš Hejhal, 34. Tomáš Hejhal, 35. Tomáš Hejhal - 9. René Wojcik, 14. Matěj Melčák, 15. Alex Bína, 16. René Wojcik, 17. Vojtěch Frýdl, 36. René Wojcik; rozhodčí: Vojtěch Marszalek - Andrej Bílek; vyloučení: 2 + Martin Šimera 5 + ČK1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Viktorie Mazurová ? - Dominik Witos ?; po třetinách: 4:1, 3:4, 2:1;
36:00
35:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil René Wojcik, asistoval Vojtěch Frýdl (9:6).
35:03
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ
34:40
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Tomáš Hejhal bez asistence (9:5).
33:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Tomáš Hejhal, asistoval Matěj Zimmer (8:5).
30:40
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
30:40
Vyloučen hráč Matyáš Stoklasa družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ na 2 minuty za nesportovní chování.
29:44
Vyloučen hráč Ondřej Škývara družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
26:26
Vyloučen hráč Tomáš Hejhal družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
20:45
16:25
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Frýdl bez asistence (6:5).
15:36
Vyloučen hráč Alex Bína družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
15:32
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Jonáš Borovský, asistoval Matěj Zimmer (6:4).
15:25
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil René Wojcik, asistoval Josef Monsport (5:4).
14:17
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Alex Bína, asistoval René Wojcik (5:3).
13:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Matěj Melčák, asistoval Ondřej Škývara (5:2).
12:15
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Tomáš Hejhal, asistoval Jonáš Borovský (5:1).
12:00
12:00
09:13
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Jonáš Borovský, asistoval Tomáš Hejhal (4:1).
08:46
08:19
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Matěj Zimmer, asistoval Tomáš Hejhal (3:0).
02:21
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Martin Šimera, asistoval Jonáš Borovský (2:0).
02:21
Vyloučen hráč Martin Šimera družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ na 5 minut za špatné vybavení.
02:21
Vyloučen hráč Martin Šimera družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ do konce utkání.