0:2
0:2
- : -

Florbal Exelsior Havířov - 1. SFK Havířov 0:6
2. Samuel Strakoš, 3. Radek Stolárik, 13. Ondřej Matzner, 20. Radek Stolárik, 25. Alex Foltyn, 32. Radek Stolárik; rozhodčí: Ondřej Gabzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Vojtěch Kolkop ? - Erik Beza ?, René Nieslanik ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 0:2;
36:00
32:30
Vyloučen hráč Samuel Řezáč družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
31:17
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Radek Stolárik bez asistence (0:6).
29:11
Vyloučen hráč Jan Chudoba družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání.
24:54
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Alex Foltyn, asistoval Radek Stolárik (0:5).
24:00
24:00
19:10
Timeout Florbal Exelsior Havířov
19:10
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Radek Stolárik, asistoval Alex Foltyn (0:4).
18:23
Střídání brankáře. Nový brankář René Nieslanik družstva 1. SFK Havířov
12:48
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Ondřej Matzner, asistoval Alex Foltyn (0:3).
12:00
12:00
02:39
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Radek Stolárik, asistoval Ondřej Matzner (0:2).
01:06
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Samuel Strakoš bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gabzdyl a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SFK Havířov: brankář: Erik Beza; hráči v poli: Jan Zaoralek, Vojtěch Petřík, Radek Stolárik, Alex Foltyn, Ondřej Matzner
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Kolkop; hráči v poli: Tomáš Poruba, Samuel Řezáč, Patrik Tichý, Jan Warcholek, Matěj Pezda