5:2
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 13:2
6. Adéla Šebestová, 8. Klára Machů, 15. Gabriela Čížová, 18. Adéla Šebestová, 19. Kristýna Kapuciánová, 23. Anna Gálová, 25. Gabriela Čížová, 28. Anna Gálová, 31. Gabriela Čížová, 39. Kristýna Kapuciánová, 41. Gabriela Čížová, 42. Gabriela Čížová, 44. Adéla Šebestová - 42. Natálie Zlá, 45. Kateřina Magnusková; rozhodčí: Štěpán Novák - Jiří Štěpánek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aneta Machů ? - Anna Klepáčová ?, Eliška Gereková ?; po třetinách: 3:0, 5:0, 5:2;
45:00
44:06
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Kateřina Magnusková, asistoval Klára Portešová (13:2).
43:04
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Adéla Šebestová, asistoval Aneta Krajčová (13:1).
41:51
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Gabriela Čížová, asistoval Linda Pospíšilová (12:1).
41:22
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Natálie Zlá, asistoval Barbora Kučerová (11:1).
40:45
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Gabriela Čížová, asistoval Aneta Krajčová (11:0).
38:01
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Kristýna Kapuciánová, asistoval Zuzana Lukovicsová (10:0).
30:21
30:00
30:00
27:09
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Anna Gálová, asistoval Klára Machů (8:0).
24:49
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Gabriela Čížová, asistoval Klára Machů (7:0).
24:49
Střídání brankáře. Nový brankář Eliška Gereková družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek
22:13
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Anna Gálová, asistoval Klára Machů (6:0).
19:54
Vyloučen hráč Lucie Waloszková družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
18:11
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Kristýna Kapuciánová, asistoval Veronika Havlová (5:0).
17:30
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Adéla Šebestová, asistoval Veronika Havlová (4:0).
15:00
15:00
14:50
14:12
Vyloučen hráč Lucie Waloszková družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
07:07
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Klára Machů, asistoval Emma Sýkorová (2:0).
05:13
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Adéla Šebestová, asistoval Linda Pospíšilová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Novák a Jiří Štěpánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek:
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Aneta Machů; hráči v poli: Kristýna Kapuciánová, Aneta Krajčová, Anna Gálová, Klára Machů, Gabriela Čížová