1:3
3:5
- : -

SK Domaslavice - Fbc Šternberk 8:9
3. Martin Zemánek, 5. Martin Zemánek, 8. Martin Zemánek, 10. Adam Langer, 25. Vojtěch Peterek, 33. Vojtěch Peterek, 40. Adam Langer, 42. Vojtěch Peterek - 12. Kristián Dufek, 18. Lukáš Grégr, 26. Kristián Dufek, 30. Kryštof Berger, 32. Jakub Horák, 35. Jakub Horák, 38. Roman Fiala, 43. Kryštof Berger, 44. Kristián Dufek; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Patrik Szczypka ? - Ondřej Novák ?; po třetinách: 4:1, 1:3, 3:5;
45:00
44:59
strhující závěr však vyrovnání nepřináší a domácí tak prohrávají 8:9
43:59
timeout asi prospěl, Šternberk se dostává do vedení
43:57
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Kristián Dufek, asistoval Jakub Horák (8:9).
42:24
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Kryštof Berger, asistoval Jakub Horák (8:8).
41:40
opět známé duo zafungovalo a tak SKD je o gól napřed
41:39
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Vojtěch Peterek, asistoval Adam Langer (8:7).
39:52
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval Vojtěch Peterek (7:7).
39:51
já na bráchu, brácha na mě aneb duo Peterek, Langer se prosazují a vyrovnávají stav utkání
37:35
Timeout SK Domaslavice
37:35
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Roman Fiala, asistoval Kryštof Berger (6:7).
37:35
... a Šternberk přelévá skóre na svou stranu
36:57
i fanoušci musí zrovna uznat, že florbal není pro baletky, což dokazuje aktuální vývoj utkání
34:46
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Jakub Horák, asistoval Adam Procházka (6:6).
34:45
hosté znova dorovnávají
34:30
tentokrát přesilová hra pro SKD ovoce nepřinesla
32:30
a máme tady přesilovou hru pro domácí, odskočí znova na rozdíl dvou branek?
32:26
Vyloučen hráč Roman Fiala družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hra rukou.
32:12
na tento stav má však jiný názor Vojtěch Peterek a po přihrávce Langera znova dostává svůj tým do vedení
32:11
31:16
a máme tady vyrovnání z hole Horáka za Šternberk ...
31:15
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Jakub Horák, asistoval Kryštof Berger (5:5).
30:00
30:00
29:59
výsledek 5:4 do třetí třetiny přinese určitě ještě spousta napětí, přirovnat to lze například k tomu, kdy bude v obchodech znova naskladněná rýže, těstoviny a mouka
29:32
přesilová hra neměla dlouhého trvání a Šternberk se přibližuje vyrovnání
29:31
29:24
Vyloučen hráč Lukáš Skulina družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost.
27:49
Paťas v brance SKD čaruje, i když né vždy ví, kde míček je
25:49
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Kristián Dufek, asistoval Adam Kupka (5:3).
25:48
prozměnu se prosazuje Dufek a opět snižuje na dvou brankový rozdíl
24:20
úder a gól, tak se nám to líbí, Peterek navyšuje skóre SKD
24:19
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Vojtěch Peterek, asistoval Pavel Michna (5:2).
23:20
Bojda právě vystřelil bekhendem jak ani Martin Návrat forhendem, branku to bohužel nepřineslo
17:11
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Lukáš Grégr, asistoval Roman Fiala (4:2).
16:30
další závar u branky hostí, ale nic
15:47
začátek druhé třetiny a u branky Šternberku to jen zahučelo, stav se však nemění
15:00
15:00
14:59
oba týmy dohrávají úvodní třetinu v patřičném tempu, branku však ani jeden z nich nepřidává
11:56
tak i Šternberk se prosadil a snižuje stav na 4:1
11:55
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Kristián Dufek, asistoval Jakub Suchý (4:1).
09:56
po individuálním životním sprintu se kromě Zemánka přidává na listinu střelců i Adam Langer
09:54
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer bez asistence (4:0).
07:57
a máme tady první hatrick zápasu, kdy po ideální přihrávce od Adama se znova prosazuje Martin Zemánek
07:56
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Martin Zemánek, asistoval Adam Langer (3:0).
05:30
Šternberk se snaží prosadit, ale zřejmě nervozita jim to nedovolí
04:10
Martin je zřejmě už v plné síle a přidává druhou branku SKD
04:09
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Martin Zemánek, asistoval Robert Kovařík (2:0).
02:47
02:46
a máme tady úvodní branku, kterou tým SKD otevírá skóre, navrátilec Zemánek se po přihrávce Langera prosazuje
00:50
oba týmy začínají pozvolna a navzájem se zdraví propagační střelou
00:01
vítejte na dalším utkání SKD, kdy tentokrát Vás zdravíme ze sportovní haly Stonava.