3:2
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - FBC Liberec starsi zaci 6:5
5. Lukáš Maršík, 13. Šimon Janoušek, 18. Matěj Hájek, 32. Matěj Hájek, 33. Lukáš Maršík, 36. Lukáš Maršík - 19. Jakub Faksa, 21. Petr Kukla, 22. Ondřej Cejnar, 30. Lukáš Dolejš, 35. Jakub Faksa; rozhodčí: David Vosála - Marek Pohunek; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Mathias Wambach 9 - David Zmatlík 11; po třetinách: 1:0, 2:3, 3:2;
36:00
35:24
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Maršík, asistoval Ondřej Šmída (6:5).
35:11
Timeout FBC Liberec starsi zaci
34:39
Branku družstva FBC Liberec starsi zaci vstřelil Jakub Faksa z trestného střílení (5:5).
34:39
Vyloučen hráč Petr Zeman družstva FBC Liberec starsi zaci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:26
Vyloučen hráč Richard Malý družstva FBC Liberec starsi zaci na 2 minuty za bránění ve hře.
32:24
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Maršík, asistoval Ondřej Šmída (5:4).
31:49
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Matěj Hájek, asistoval Ondřej Šmída (4:4).
29:24
Branku družstva FBC Liberec starsi zaci vstřelil Lukáš Dolejš, asistoval Jakub Faksa (3:4).
24:00
24:00
22:46
Vyloučen hráč Jakub Horník družstva FBC Liberec starsi zaci na 2 minuty za hrubost.
21:16
Branku družstva FBC Liberec starsi zaci vstřelil Ondřej Cejnar, asistoval Jakub Faksa (3:3).
20:29
Branku družstva FBC Liberec starsi zaci vstřelil Petr Kukla, asistoval Jakub Horník (3:2).
18:37
Branku družstva FBC Liberec starsi zaci vstřelil Jakub Faksa, asistoval Adam Stýblo (3:1).
17:30
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Matěj Hájek z trestného střílení (3:0).
16:06
Vyloučen hráč Jakub Faksa družstva FBC Liberec starsi zaci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:12
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Šimon Janoušek, asistoval Ondřej Šmída (2:0).
12:00
12:00
04:46
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Maršík, asistoval Jan Steiner (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Vosála a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec starsi zaci: brankář: David Zmatlík; hráči v poli: Jakub Faksa, Ondřej Cejnar, Adam Stýblo, Lukáš Dolejš, Bartoloměj Smolka