5:1
3:3
- : -

1.MVIL Ostrava - Florbal Exelsior Havířov 10:4
7. Tomáš Elbl, 10. Tomáš Elbl, 21. Matyáš Vašňovský, 21. David Štirba, 26. Matěj Sokol, 26. Jan Hinčica, 28. Matyáš Vašňovský, 37. Radim Valigůra, 40. Matěj Sokol, 40. Radim Valigůra - 19. Tomáš Haničák, 31. David Vrána, 31. David Vrána, 35. Tomáš Haničák; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Puzoň ? - Ondřej Kelnar ?; po třetinách: 2:0, 5:1, 3:3;
45:00
41:58
Vyloučen hráč Jan Kafna družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
40:05
Vyloučen hráč Tobiáš Kopáček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
39:13
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Radim Valigůra, asistoval Vojtěch Rajnošek (10:4).
39:02
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Jan Hinčica (9:4).
36:19
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Radim Valigůra, asistoval Matěj Sokol (8:4).
34:20
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Haničák, asistoval Jakub Čechal (7:4).
30:39
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil David Vrána, asistoval Jakub Čechal (7:3).
30:32
30:00
30:00
27:28
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Matyáš Vašňovský, asistoval Jiří Hložanka (7:1).
25:47
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Jan Hinčica, asistoval Radim Valigůra (6:1).
25:03
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Tomáš Elbl (5:1).
22:35
20:55
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil David Štirba, asistoval Matyáš Vašňovský (4:1).
20:13
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Matyáš Vašňovský, asistoval Daniel Král (3:1).
18:26
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Haničák, asistoval David Vrána (2:1).
15:00
15:00
09:26
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Tomáš Elbl, asistoval Matyáš Vašňovský (2:0).
06:38
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Tomáš Elbl bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Ondřej Kelnar; hráči v poli: David Struś, Kristián Rzyman, Tobiáš Kopáček, David Vrána, Jakub Čechal
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava: brankář: Filip Puzoň; hráči v poli: Daniel Král, Jan Kafna, Vojtěch Rajnošek, Jaromír Kuchař, Radim Valigůra