0:0
1:0
- : -

Florbal Ústí - Prague Tigers 2:2
15. Adam Závěrka, 41. Jan Sattler - 5. Kryštof Schovánek, 14. Adam Jánský; rozhodčí: Michal Kolář - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Bruno Vagel 11 - Ondřej Feix 29; po třetinách: 1:2, 0:0, 1:0;
45:00
Komentář trenéra domácích V. Trčky: Naše nemohoucnost v koncovce a 4x trefená branková konstrukce nás stála dva body. Dva góly z tolika šancí jsou žalostně málo. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra hostů Romana Janeby: Od nás výborný, kompaktní výkon do obrany, podpořený skvělým brankářem. Jsem rád, že si náš mladý tým dokázal, že to jde. Děkujeme soupeřovi za utkání.
45:00
43:45
Timeout Florbal Ústí
43:04
Vyloučen hráč Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
40:36
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Sattler bez asistence (2:2).
14:42
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Závěrka, asistoval Martin Horn (1:2).
13:38
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Jánský, asistoval Tomáš Jirička (0:2).
04:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Kryštof Schovánek, asistoval Ondřej Kasan (0:1).
02:59
Vyloučen hráč Michal Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Ondřej Feix; hráči v poli: Ondřej Kasan, František Blecha, Tomáš Jirička, Adam Jánský, Michal Novák
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Bruno Vagel; hráči v poli: Vít Friedl, Jan Sattler, Šimon Secký, Jan Dobosz, Vladimír Trčka