2:2
3:1
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - Florbal Exelsior Havířov 8:4
6. Richard Pum, 9. David Slončík, 15. Aleš Gobel, 19. Daniel Chatrný, 28. Šimon Soukup, 37. Maxim Grega, 37. David Slončík, 44. Matěj Přindiš - 14. Tomáš Prus, 16. Tomáš Poruba, 30. Petr Vojkůvka, 44. Tomáš Prus; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi ? - Jakub Starzyk ?; po třetinách: 3:1, 2:2, 3:1;
45:00
Komentář trenéra hostujících pana Ondruše: Kvalitní utkání rozhodla naše horší práce v defenzivě.
45:00
Komentář trenéra domácích pana Josefa Gregy: Zápas za 3 body jsme měli dá se říct od začátku pod kontrolou, výborně zahrála 2 lajna mlaďochů, která ten zápas i rozhodla. V příštím zápase musíme být o něco lepší. děkuji soupeři a divákům.
45:00
43:49
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Matěj Přindiš, asistoval Lukáš Pobořil (8:4).
43:07
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Petr Martynek (7:4).
41:01
Vyloučen hráč Boleslav Moudrý družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
36:50
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil David Slončík, asistoval Lukáš Pobořil (7:3).
36:07
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Maxim Grega, asistoval David Slončík (6:3).
30:00
30:00
29:51
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Petr Vojkůvka, asistoval Tomáš Prus (5:3).
27:02
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Daniel Chatrný (5:2).
21:08
Vyloučen hráč Petr Vojkůvka družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
18:04
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (4:2).
15:46
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Poruba, asistoval Petr Martynek (3:2).
15:00
15:00
14:14
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Aleš Gobel bez asistence (3:1).
13:48
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus bez asistence (2:1).
08:12
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil David Slončík, asistoval Maxim Grega (2:0).
05:14
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Richard Pum, asistoval Matěj Přindiš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Jakub Starzyk; hráči v poli: Petr Martynek, Jan Warcholek, Štěpán Graf, Vojtěch Škůrek, Boleslav Moudrý
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Petr Sova, Šimon Soukup, Daniel Chatrný, Richard Pum, Nikodem Gawronski