0:5
3:9
- : -

Florbal Exelsior Havířov - PANTHERS OTROKOVICE 7:19
6. Tomáš Prus, 9. Tomáš Prus, 11. Štěpán Graf, 12. Tomáš Prus, 34. Václav Mervart, 35. Tomáš Prus, 36. Radim Pecháček - 4. Petr Kopecký, 5. Josef Štourač, 5. Milan Sousedík, 12. Daniel Řezáč, 15. Tomáš Brázdil, 17. Vladislav Šeďa, 18. Josef Štourač, 20. Jakub Lejček, 28. Vladislav Šeďa, 29. Josef Štourač, 31. Vladislav Šeďa, 32. Jakub Lejček, 33. Antonín Žůrek, 38. Antonín Žůrek, 41. Josef Štourač, 42. Josef Štourač, 45. Josef Štourač, 45. Vladislav Šeďa, 45. Josef Štourač; rozhodčí: Lukáš Toman - David Zotyka; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jakub Starzyk ? - Pavel Chovanec ?; po třetinách: 4:5, 0:5, 3:9;
45:00
Komentář trenéra domácích pana Ondruše: Utkání rozhodl gól do šatny na konci první třetiny. Do té chvíle jsme byli Otrokovicím více než vyrovnaným soupeřem. Od druhé třetiny jsme jen přihlíželi efektivitě Otrokovic.
45:00
Komentář trenéra Otrokovic: Zápas proběhnul podle plánu. Vysoká střelecká produktivita. Děkujeme rozhodčím, stolečku a soupeři.
45:00
44:58
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Daniel Řezáč (7:19).
44:52
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vladislav Šeďa, asistoval Josef Štourač (7:18).
44:12
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Vladislav Šeďa (7:17).
41:48
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Petr Kopecký (7:16).
40:36
39:58
Vyloučen hráč Nikolas Šilhák družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
37:31
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Antonín Žůrek, asistoval Josef Štourač (7:14).
35:46
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Tomáš Prus (7:13).
35:15
Vyloučen hráč Václav Mervart družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
34:08
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Radim Pecháček (6:13).
33:45
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Václav Mervart, asistoval Petr Martynek (5:13).
32:36
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Antonín Žůrek, asistoval Petr Kopecký (4:13).
31:29
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Lejček, asistoval Tomáš Brázdil (4:12).
30:53
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vladislav Šeďa, asistoval Daniel Řezáč (4:11).
30:00
30:00
29:05
Vyloučen hráč Tomáš Prus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
28:50
27:12
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vladislav Šeďa, asistoval Milan Sousedík (4:9).
24:51
Vyloučen hráč Nikolas Šilhák družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
19:35
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Lejček, asistoval Šimon Hanák (4:8).
17:53
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Milan Sousedík (4:7).
16:45
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vladislav Šeďa, asistoval Petr Kopecký (4:6).
15:00
15:00
14:38
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Brázdil, asistoval Jakub Lejček (4:5).
11:52
11:17
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Řezáč, asistoval Vladislav Šeďa (3:4).
10:41
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf, asistoval Radim Pecháček (3:3).
09:55
Vyloučen hráč Tomáš Prus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
08:14
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus bez asistence (2:3).
05:57
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Petr Vojkůvka (1:3).
04:50
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Milan Sousedík, asistoval Josef Štourač (0:3).
04:31
03:58
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kopecký, asistoval Josef Štourač (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Toman a David Zotyka.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Pavel Chovanec; hráči v poli: Petr Kopecký, Vladislav Šeďa, Daniel Řezáč, Milan Sousedík, Josef Štourač