0:3
1:1
- : -

FBC RAMOS ROKYCANY - Florbal Sokolov 3:7
3. Ondřej Váně, 8. Ondřej Váně, 43. Jiří Levý - 6. Kryštof Kadlec, 7. Jan Sedlák, 13. Jan Hlavsa, 19. Kryštof Kadlec, 21. Aleš Gorožanin, 22. Daniel Bidař, 40. Petr Hoch; rozhodčí: Filip Moravec - Luděk Lejba; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 7; zásahy brankářů: Patrik Urban 18 - Jiří Pokorný 15; po třetinách: 2:3, 0:3, 1:1;
45:00
42:51
Timeout Florbal Sokolov
42:51
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil Jiří Levý, asistoval Lukáš Mašek (3:7).
39:40
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Hoch, asistoval Jan Hlavsa (2:7).
36:54
Vyloučen hráč Lukáš Mašek družstva FBC RAMOS ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování.
36:54
Vyloučen hráč Aleš Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
21:46
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Daniel Bidař, asistoval Jakub Chramosta (2:6).
20:27
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Aleš Gorožanin, asistoval Jan Sedlák (2:5).
19:43
Vyloučen hráč Lukáš Beran družstva FBC RAMOS ROKYCANY na 2 minuty za blokování hokejky.
18:08
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Kryštof Kadlec, asistoval Aleš Hoch (2:4).
16:47
Vyloučen hráč Jan Sedlák družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
12:59
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Hlavsa, asistoval Aleš Gorožanin (2:3).
11:40
Vyloučen hráč Matěj Moravec družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
07:03
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval Lukáš Mašek (2:2).
06:00
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Sedlák, asistoval Jan Hlavsa (1:2).
05:44
02:36
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Moravec a Luděk Lejba.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Jiří Pokorný; hráči v poli: Kryštof Majkus, Daniel Bidař, Vít Vojta, Petr Hoch, Aleš Hoch