2:2
6:2
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno 8:9
38. Radek Krajcigr, 40. Radek Krajcigr, 47. Jan Spilka, 48. Petr Novotný, 50. Jakub Jirsa, 51. Petr Novotný, 54. Jaromír Ekl, 56. Radek Krajcigr - 5. Adam Hemerka, 6. Lukáš Vlach, 12. Jakub Procházka, 17. Luděk Ondráček, 18. Tomáš Brom, 35. Luděk Ondráček, 37. Luděk Ondráček, 50. Lukáš Jalový, 51. Lukáš Vlach; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 223; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 5, Jan Dvořák 7 - Filip Kuhn 17; po třetinách: 0:5, 2:2, 6:2;
60:00
Střely po třetí třetině: 10 - 7.
60:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Marka Fialy: „První půlka zápasu pro nás, druhá půlka zápasu pro soupeře. Naštěstí jsme měli dostatečný náskok, byť o jediný gól. Odpočineme, mrkneme na video a zítra navážeme na první polovinu. Soupeři děkujeme za zápas.“
60:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Jiřího Stožického: „Velice špatný vstup do zápasu rozhodl. Na některé klíčové hráče jako by padla nervozita z důležitosti zápasu a trvalo než se srovnali. Pak už jsme byli lepší, z 0:7 jsme udělali 8:9, na to musíme navázat.“
60:00
59:50
Skvěle postavený Kuhn dokázal vyrazit balonek nad bránu mimo ohrožení.
59:27
Třiatřicet vteřin do konce poslední části.
58:27
Domácí začínají power-play.
58:03
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
56:35
Fuchs jen o centimetry minul bránu Dvořáka.
55:22
A domácím se zatím daří dostat ze stavu klinické smrti, už je to jen o gól.
55:21
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Daniel Štěrba (8:9).
53:08
Další asistence Slaného, tentokrát si po ní připisuje gól Jaromír Ekl.
53:07
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Jakub Jirsa (7:9).
52:43
Slaný vypálil na branku, škoda jen, že na futsalovou, která se toho času ukrývala v nářaďovně.
52:25
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
52:25
Domácí si zahrají další přesilovku.
50:45
Rychlou odpověď si však připravili domácí! Od poloviny hřiště, jak je jeho zvykem, vypálil Slaný a Novotný opět těsně před bránou zakončil.
50:44
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Petr Novotný, asistoval Štěpán Slaný (6:9).
50:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Tomáš Brom (5:9).
50:14
Mlejnek zachránil domácí od dalšího inkasovaného gólu.
49:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jalový, asistoval Marek Fuchs (5:8).
49:38
Fuchs těsně před pádem přihrál před bránu Jalovému, který dodal hostům jistotu.
49:06
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
49:06
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jakub Jirsa, asistoval Petr Novotný (5:7).
47:21
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Petr Novotný, asistoval Tomáš Kadlec (4:7).
47:21
Když byl již Kuhn překonán, na dobrém místě se objevil Petr Novotný, který dorazil balon do sítě.
46:46
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jan Spilka, asistoval Lukáš Mlejnek (3:7).
46:46
Od mantinelu našel Lukáš Mlejnek naprosto volného Honzu Spilku, který se prosadil.
43:48
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
43:26
Dvořák vytáhl nádherný zákrok proti Procházkovi!
41:58
Slaný zastavuje přihrávku pro sebe až za bránou Dvořáka.
41:20
Ondráček netrefil ideálně, skóre se tak nemění.
39:32
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Štěpán Slaný (2:7).
39:32
Přesilovka se domácím vyplatila! Štěpán Slaný prudce vystřelil a do střely vložil svou čepel Radek Krajcigr.
39:14
Ekl téměř před prázdnou bránou pálí mimo.
38:43
Na polovině kombinují Novák se Slaným.
38:06
Vyloučen hráč Marek Fuchs družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
37:03
Po přihrávce Daniela Štěrby první branku domácích vstřelil Radek Krajcigr.
37:02
36:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Medek (0:7).
36:18
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Dvořák družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa
34:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jakub Procházka (0:6).
34:39
Ekl trefil gólmana hostí do masky.
32:31
Jakub Jirsa zkoušel krosovou přihrávku přes bojové pole před bránou, na jejím konci ale nebyl žádný spoluhráč v modrém.
31:56
Novák ze slibné pozice pouze do připraveného Kuhna.
31:11
Vyloučen hráč Tomáš Brom družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
26:55
Slaný rozehrával volný úder ze slibné pozice před bránou, bohužel jeho pokus ztroskotal na blokujícím obránci.
25:47
Hra je teď hodně kouskována fauly obou týmů.
21:44
Slaný vyčkává u své střídačky.
20:02
Druhé úvodní buly vyhrává jasně dominující tým utkání.
19:00
Do konce první části zbývá šedesát sekund.
17:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Filip Horák (0:5).
17:58
A další gól do zásoby přidává Tomáš Brom.
17:08
Hosté ukazují, v čí režii bude první třetina a udávají tempo hry.
16:32
14:36
Trestné střílení družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa neproměnil Jakub Jirsa.
12:56
Mlejnek zakládá kombinaci před bránou domácích.
11:07
Dvojice, která se prosadila při první brance hostí, si nyní prohodila role a dávají další gól.
11:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Procházka, asistoval Adam Hemerka (0:3).
08:21
Po delším úseku hry, kdy se ani jeden z týmů nedokázal výrazně prosadit, se k balonku dostávají hosté a uklidňují hru.
05:20
Po sedmdesáti sekundách hosté zvyšují již na rozdíl dvou branek, po Hemerkovi se prosazuje i Vlach.
05:19
04:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Jakub Procházka (0:1).
03:22
Fuchs urputně vyvážel balonek do útoku, ačkoliv již byl nařízen volný úder pro domácí.
02:41
Novotný otestoval připraveného Kuhna.
01:28
Hemerka v přímém ohrožení brány pálí nad.
00:01
Sérii play down zahajují úspěšným vhazováním domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Tomáš Brom, Lukáš Jalový, Filip Horák, Marek Fuchs, Lukáš Vlach
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Jaromír Ekl, Petr Novotný, Jakub Jirsa
00:00
Krásný podvečer z českolipské sportovní haly, na první utkání série play-down k nám zavítal tým z dalekého Brna. Co přinese první utkání série o udržení v nejvyšší domácí lize se dozvíme již za necelých dvacet minut.