1:2
0:1
- : -

ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians 3:4
13. Marek Zouzal, 16. Josef Juha, 24. Jakub Kolstrunk - 17. Kryštof Krbec, 21. Filip Forman, 23. Viktor Kopecký, 48. Jakub Buršík; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 732; zásahy brankářů: Martin Beneš 26 - Michal Kotouček 20; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: SPA: 8 BOH: 7
60:00
Střely celkem: SPA: 23 BOH: 30
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Formana: Tak jsme se dočkali dlouho očekávané Play Off je tady! Dneska na počátku lehce neslané nemastné, ale pak se začalo, tak jak bylo očekáváno. Trošičku jsme zaspali při pár brejkových situacích, ale jinak to bylo z naší strany slušné utkání. Jsem velmi rád že jsme dokázali jendobrankové vedení udržet až do samého konce a bereme tak první vítězství v sérii. Bude to ještě dlouhé, zítra jsme opět připraveni.
60:00
Komentář trenéra domácích Ondřeje Kašpárka: Je to pouze první zápas, na zítřek se připravíme lépe. Díky našim skvělým fanouškům za podporu.
60:00
59:56
Timeout FbŠ Bohemians
59:20
Sparta tlačí a tlačí, ale Kotouček drží Bohemku.
57:46
Sparta jde do šesti.
57:45
Timeout ACEMA Sparta Praha
57:39
Beneš předvedl parádní zákrok proti Formanovi.
56:35
Sparta hraje v pěti.
54:35
Vyloučen hráč Michal Zeman družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
54:35
Zeman nám poslal na pořadatelský stolek dáreček v podobě Krebnera. Stolek drží, počítače fungují a jedeme dál. Zeman si za tento počin vysloužil dvě minuty na trestné lavici.
54:11
Zeman hodil do předbrankového prostoru žabičku pro Ujhelyiho, který s ní nedokázal dobře naložit.
53:01
Křenek skoro přes celé hřiště našel lobem Zouzala, který stál v útočném rohu.
52:12
Křenek trefuje golfem blok.
51:56
Zeman z výběhu se trefuje jen těsně kolem tyčky.
49:45
Zeman ze středu zápěstím přestřeluje branku.
48:52
Zouzal se obětavě postavil do Šebkovi střely.
48:32
Burian nevymýšlel nic složitého a skákavý míček na středu na obranné polovině odpálil někam do desáté řady.
47:04
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Filip Forman (3:4).
47:04
Buršík trefil zátahem přesně pravý horní růžek branky. Beneš přes clonu nic neviděl a tak nemohl ani zasáhnout.
46:16
Burian vystihl křižnou nahrávku.
45:35
Vyloučen hráč Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
45:04
Beneš podržel svůj tým v situaci 2 na 1, když chytil prudkou střelu.
44:13
Drsný ale čistý souboj Kolstrunka s Buršíkem vyhrává Buršík.
43:13
Pažák z otočky na středu nečekaně vypálil, ale Kotouček si s touto střelu poradil.
42:55
Krejča trefuje od mantinelu blok.
40:24
Garčar v situaci 1 na 1 trefuje protihráče.
40:01
Úvodní buly vyhrála Sparta a hned přišla o míček.
36:26
Veselý se pokusil zakončit skákající míček jednou rukou ale nepřesně.
31:33
Kopecký tečoval střílenou nahrávku těsně vedle branky.
31:26
Šebek se snažil dostat s míčkem ze strany před branku, ale nohy Beneše byly proti.
30:00
Krejče ze středu nebezpečně vypálil. Kotouček vyráží do rohu.
27:09
Vyloučen hráč Daniel Cabejšek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
27:09
Pruner šel do výběhu a zezadu mu přistála na čepeli čepel a tak jasné sekání na dvě minuty a oba týmy budou hrát tedy ve čtyrech.
26:37
Vyloučen hráč Marek Veselý družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
26:00
Můžeme sledovat hru ve velkém tempu a hráči si nedarují ani metr. Prostě Play-off jak má být.
25:08
Špatnou rozehrávku Sparty Krebner nedokázal využít.
23:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Matěj Čermák (3:3).
23:36
Kolstrunk běžel po mantinelu a prudkou střelou zápěstím prostřelil Kotoučka na bližší tyč.
22:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Lukáš Kuncman (2:3).
22:12
Kopecký po středovém úniku prostřeli brankáře Beneše přesně pod ruku.
20:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Patrik Šebek (2:2).
20:38
Forman dostal nahrávku na mantinel od Šebka a vystřelil z první přesně do branky.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Bohemka.
20:00
20:00
Střely v první třetině: SPA: 10 BOH: 10
20:00
19:53
Vyloučen hráč Martin Beneš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
18:11
Zeman nejdřív obehrál napadajícího Cabejška svojí otočkou a pak stahovačkou dalšího protihráče a pak uklidnil hru přihrávkou na Garčara.
16:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kryštof Krbec, asistoval Filip Forman (2:1).
15:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Josef Juha, asistoval Matěj Pruner (2:0).
15:41
Sparta výborně vyřešila situaci 3 na 2. Když na Prunera vyběhl protihráč, tak míček sklepl na Juhu, který neměl s gólmanem slitování a trefil se přesně na zadní tyč.
15:15
Pruner dalekonosnou střelou míjí branku ze středu.
14:32
Kolstrunk trefuje boční síťku z mantinelu.
13:44
Zeman poslal svojí otočkou dva hráče na párek.
12:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Martin Beneš (1:0).
12:53
Beneš našel svým dlouhým výhozem volného Zouzala, který nekompromisně zakončil na zadní tyč.
09:43
Ujhelyi dostal na mantinel míček od Garčara. Střela mu ale sjela a skončila za brankou.
09:04
Sparta ubránila situaci 2 na 2.
07:11
Už se nám tu přiostřuje klasicky jak to bývá. Cabejšek skončil po čistém souboji na střídačce Sparty.
06:19
Kopecký se po ztrátě Kozáka neprosadil od mantinelu.
03:26
Bartoš vyhrál osobní souboj s Krebnerem poblíž obranného rohu. Tento úspěch střídačka náležitě ocenila.
02:21
Krejče ve velké příležitosti zklamal. Při samostatném úniku od mantinelu si gólmana položil na zem, ale nedokázal ho poté přehodit.
01:43
Beneš si v klidu pohlídal bližší tyč a střelu Šárky vyrazil do rohu.
00:29
Michal Zeman těsně míjí brankovou konstrukci ze zátahu.
00:01
Úvodní buly vyhrává Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Daniel Cabejšek, Vojtěch Zezulka, Michal Vojtíšek, Adam Růžek, Matyáš Krebner
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michal Zeman, Milan Garčar, Radim Křenek, Lukáš Ujhelyi, Michal Pažák