2:1
1:2
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:5
6. Petr Novotný, 8. Jakub Jirsa, 9. Radek Krajcigr, 29. Radek Krajcigr, 38. Jaromír Ekl, 56. Lukáš Mlejnek - 7. Adam Hemerka, 11. Jakub Procházka, 34. Filip Horák, 53. Dominik Dvořák, 60. Filip Horák; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 169; zásahy brankářů: Jan Dvořák 16 - Filip Kejík 19; po třetinách: 3:2, 2:1, 1:2;
60:00
Střely po třetí třetině: 7 - 10.
60:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Marka Fialy: „Nezachytili jsme aktivní začátek utkání, souupeř se hýbal lépe než my. Od druhé třetiny jsme byli na balonku aktivnějším týmem my, především v koncovce jsme si vytvořili dostatek šancí, ale dnes měl na konci o ten jeden gól víc soupeř. Jedeme domů s bodem a připravíme se na to, vyhrát doma oba zápasy. Soupeři děkujeme za utkání.“
60:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Jiřího Stožického: „Dnes jsme odvrátili malej matchball. Oproti včerejšku jsme přidali na pohybu a byli jsme důraznější v osobních soubojích. Soupeř získal výhodu domácího prostředí na svoji stranu. Jak jsme čekali, budou rozhodovat maličkosti. Děkujeme soupeři za zápas.“
60:00
59:59
Velice náročný závěr domácí zvládají a srovnávají sérii na 1:1.
59:46
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Filip Horák, asistoval Luděk Ondráček (6:5).
59:14
Velmi obětavý blok předvedl domácí kapitán Kadlec, když zakleknul do prudké střely hostí.
58:44
Je to velký boj, kdy se domácí snaží udržet ostřelovače Hattricku mimo dostřel.
57:57
Vyloučen hráč Lukáš Mlejnek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
56:24
Krajcigr sportovně vrací balonek hostujícím obráncům po přerušení, kvůli popadaným mantinelům na dlouhé straně hřiště.
55:14
Mlejnek si po výběhu z rohu nahrál s Jirsou, který mu shodil balonek zpět před bránu a bývalý českolipský kapitán přidává pojistku.
55:13
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Lukáš Mlejnek, asistoval Jakub Jirsa (6:4).
54:10
Krajíc přeběhl z rohu do rohu obloukem kolem poloviny.
53:11
Novotný zastavil za bránou hostí, aby se rozmyslel, kam poputuje míček z jeho čepele.
52:29
Hosté snižují už na rozdíl jediné branky. Prudkou střelou se prosazuje Dominik Dvořák.
52:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Dominik Dvořák, asistoval Lukáš Jalový (5:4).
50:26
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
49:39
Skvělá spolupráce první pětky domácích pokračuje, Slaný nahodil Novotnému do úniku.
48:01
Po střetu se Slaným zůstal Procházka ležet na zemi, po chvíli odpočinku vstává a odchází střídat.
47:43
Další obětavý skok předvedl pod nohy Novotného Kejík.
46:52
Hemerka blokuje téměř jistý gól svou holí.
46:05
Poradit Novotnému se snažil z poloviny hřiště Slaný, jeho pokyn „Monty, výjezd!“ ale nebyl vyslyšen.
44:38
Ondráček teď při pokusu o teč obětavě nastavil vlastní čelo ve snaze dostat balon do branky.
43:08
Z otočky pálil Mlejnek, ale Kejik lapá.
41:51
Kejík obětavě skočil za bránu pro balon.
41:14
Veškeré snahy o odebrání míče Krajcigrovi byly marné.
40:04
Hemerka přišel o hůl téměř ihned po buly.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 8 - 5.
40:00
38:18
Naprosto nevyslyšen zůstal pokyn trenéra Stožického, když na jeho „Střídat, střídat!“ nezareagoval ani jeden z domácích hráčů.
37:54
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Štěpán Slaný (5:3).
37:54
Ekl využívá druhou přesilovku! Z prostoru před bránou nadvakrát prostřeluje Kejíka.
37:21
Těžko říct, na co čekal takřka statický Slaný před střídačkou hostí, ale přihrávka od Nováka přeskočila jeho hokejku právě do prostoru hráčské lavice Brna.
37:03
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
36:26
Dobře postavený stál Mlejnek, ale jeho střela šla pánubohu do oken.
35:45
Štěrba s Hřebřinou se nedomluvili při rozehře a byla špatně provedená.
34:31
Spilka skvěle zakleknul těsně před střelou jednoho z útočníků.
33:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Filip Horák, asistoval Tomáš Brom (4:3).
32:19
Slaný na chvíli uspal hru před vlastní střídačkou.
31:11
Nejprve to vypadalo, že na zemi skončí Hemerka, ten ale na poslední chvíli vybral svůj pád, ale o chvíli nato zakopl o vlastní nohu Spilka.
28:00
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jakub Jirsa (4:2).
28:00
Krajcigr z levé strany hřiště vypálil střelu tak prudkou, že ji Kejík nejprve zachytil, následně ale balonek skončil za brankovou čárou.
27:46
A chvíli po něm i Slaný.
27:31
Výhoz obránců zastavuje u poloviny hřiště Novák.
26:18
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
26:18
Svou návštěvou nás poctí i zástupce týmu hostí, Jan Grábl nastavil v rohu Novotnému koleno a obdržel dvě minuty.
25:40
Domácí hrají v plném počtu a oslabení přežili bez úhony.
23:42
Z vyloučení si ale nedělá velkou hlavu Matějíček, který svou návštěvu u nás vtipně okomentoval: „Super, aspoň budu ve statistikách.“ a začal se zajímat o aktuální výsledky fotbalové ligy.
23:41
A právě Novotný nedorazil před rozehrou na střídačku včas, domácí tak hráli v šesti hráčích, za což jim přísluší trest.
23:40
Vyloučen hráč Radek Matějíček družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
23:37
Po přihrávce Slaného orazítkoval Novotný pouze tyčku.
22:49
Z mely před bránou Kejíka nejlépe vycházejí hosté, dostávají míček mimo nebezpečnou zónu.
21:44
Sportovně se k doteku balonku přiznal hostující obránce a rozehraje tak Česká Lípa.
21:03
Teď už s míčkem operují domácí obránci.
20:02
Druhou třetinu začne balonek na čepelích hostí.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 10 - 6.
20:00
První třetina přinesla oproti včerejšímu utkání příjemnou změnu, domácí již neprohrávají o pět branek, ale o jednu vedou. Snad se jim toto podaří přetavit v úspěch i ve zbytku zápasu.
20:00
19:48
Dzierža ve spolupráci s Matějíčkem zatlačil hru tvořícího obránce Brna až do obranného rohu.
19:01
Jsme svědky poslední minuty prvního dějství.
17:40
Vyjetý až na hranu velkého brankoviště zachraňuje situaci Dvořák.
17:17
Z vlastní poloviny napřáhl Slaný, střela prošla mezi všemi hráči až mimo bránu.
16:19
Spilka z obležení v obranném rohu perfektně našel volného Karla, který vystartoval do útoku.
14:38
Marek Fuchs zachránil záda svému týmu, těsně před prázdnou bránou odpálil balonek pryč.
13:59
V dobré šanci po samostatném průniku Matějíček, ale střelu si pohlídal blokující obránce.
12:54
Krajcigr z rohu shazuje na obránce.
11:25
Na polovině hřiště kvůli rozpojení mantinelu nařízeno vhazování.
10:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Procházka, asistoval Adam Hemerka (3:2).
10:41
První střela neúspěšná, druhá však ano. Brno snižuje na 3:2.
10:09
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
08:21
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Daniel Štěrba (3:1).
08:21
Krajcigr se nemýlil a zvyšuje náskok Lípy o dva góly.
07:33
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jakub Jirsa bez asistence (2:1).
07:13
Nadějná šance Brna, obránce však plní svojí úlohu.
06:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Vít Máček (1:1).
05:15
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Petr Novotný, asistoval Štěpán Slaný (1:0).
05:15
Po přihrávce Slaného se Novotný trefuje a máme tu první gól tohoto zápasu.
05:11
Čistě odebraný míček a golová šance pro Lípu, golman ale chytá!
04:20
Gólová šance Lípy, ale Štěrba trefuje balonek vysokou holí.
03:36
O Eklovu příhrávku se hlásil Novotný, neúspěšně.
03:06
Střela hostujícího týmu neúspěšná.
02:24
Lípa uklidňuje hru.
01:02
Před vlastní bránou zakládá kombinaci Mlejnek.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Tomáš Brom, Lukáš Jalový, Filip Horák, Marek Fuchs, Lukáš Vlach
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Jakub Jirsa, Jaromír Ekl, Petr Novotný