0:0
3:0
0:0

1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 4:5pn
9. Lukáš Hájek, 42. Lukáš Hrubý, 59. Lukáš Řezanina, 60. Lukáš Hájek - 1. Filip Hrabal, 5. Ladislav Gál, 6. Marek Bräuer, 20. Filip Hrabal, N Jakub Haša; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 257; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 5 - Kevin Majrich 21; po třetinách: 1:4, 0:0, 3:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Lukáš Hrubý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE hráč Filip Hrabal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Lukáš Hájek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE hráč Jakub Haša a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Adam Delong , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE hráč Michal Nagy a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Jan Šebesta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE hráč Petr Koláčný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Josef Rýpar , ale gól nevstřelil.
70:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Michala Kvapila: Dnes to byl pro nás typický druhý zápas play off. Musíme se ještě zlepšit a víc se soustředit. Chce to zvýšit tempo na naše domácí peklo. Děkujeme věrným fanouškům za podporu. Bábovka je tady.
70:00
komentář trenéra domácích Pavla Bruse: Dneska jsme dostali facku, kterou jsme si zasloužili za náš vstup do zápasu. Alespoň jsme se dostali do play-off režimu, protože včerejšek nás tam nedostal.
69:40
Pár pološancí Vítkovic ale hosté v klidu..
59:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Lukáš Řezanina (4:4).
59:00
Znovu v akci Řezanina, zády do hry našel Hájka a ten po zemi srovnává!!
58:25
Vítky znovu v šesti
58:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Řezanina, asistoval Josef Rýpar (3:4).
58:19
Rýpar nabil na střed Řezaninovi a ten na zadní tyč prostřeluje vše!
54:12
Standardka pro Vítky. Hubálek neprostřelil.
45:11
Teď to vypadalo, že o míček bojuje Sidunov s Rýparem a nakonec ho má Gál..
41:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hrubý, asistoval Jan Šebesta (2:4).
34:21
Vyloučen hráč Pavel Jurčík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
34:21
Řezanina, Hájek a Hrubý na zteči a dvojka pro hosty
32:58
Červenka po nějakém souboji přepočítává své zuby
32:25
Hosté využili přesilovku v podstatě jen k tomu, že jsou o dvě minuty blíž konci zápasu
30:54
Už ne..
30:39
Vítkovice začínají oslabení na míčku
30:24
Vyloučen hráč Jakub Hubálek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
28:50
Další výhoda pro Otrokovice
27:38
Domácí ostřelují branku Otrokovic jak Němci Leningrad ale za poslední minuty šlo všechno vedle
22:41
Vyloučen hráč Jiří Besta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
22:39
Hrabal je na zemi a někdo půjde ven..
20:26
Domácí rozehráli standardku z brankoviště tím stylem, že nerozehráli a rozhodčí dávají míček hostům.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině 8:6
20:00
19:50
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal, asistoval Lukáš Kvapil (1:4).
19:50
Hrabal jednoručným bekhendem navyšuje rozdíl.
19:01
Firda do boční sítě
16:29
Ani Delong Majricha nepřekonal.
15:11
Hájkův výběh ani Rýparova dělovka v kase neskončily.
13:50
Pešat utekl a nastřelil tyč
13:31
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za opakované přestupky.
13:20
Jeden ze včerejších online přenosů byl napsaný ve stylu: "Víhoda pro Výtky"
10:19
Další podobná akce na půlce Otrokovic ale bylo tam tak o pět nahrávek víc než bylo třeba.
08:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jakub Hubálek (1:3).
08:23
Tohle by mohl být budíček pro Vítky. Pěkná akce na jeden dotek a Hajda trefuje víko.
05:29
Vlastní branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer (0:3).
05:29
Po dvou včerejších gólech do otrokovické sítě skóruje Broja nechtěně i do vlastní..
04:22
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval Petr Koláčný (0:2).
04:22
Koláčný posunul bekhendem na Gála a Laco posunul bekhendem do brány. Nic moc úvod pro domácí..
03:28
Hrabal na Kvapila a ten přestřeluje nepřestřelitelné
01:27
Hubálek neprostřelil blokujícího Červenku
00:59
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal bez asistence (0:1).
00:59
Hrabalova rychlá klička na střed a střela do růžku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Lukáš Kvapil, Denis Zimmer, Filip Hrabal, Lukáš Pešat, Petr Koláčný
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Martin Nehera, Josef Rýpar, Marek Bräuer, Adam Delong, Jiří Besta