3:3
7:2
- : -

BLACK ANGELS - Sokoli Pardubice 12:6
7. Lukáš Studený, 8. Vojtěch Novotný, 38. Ondřej Vaculík, 39. Vojtěch Novotný, 40. Matěj Boček, 45. Radek Hanák, 49. Radek Hanák, 51. Jakub Hromada, 52. Matěj Boček, 53. Radek Hanák, 57. Vojtěch Novotný, 57. Daniel Ludvík - 9. Martin Zozulák, 22. Přemek Pakosta, 27. Adam Šmíd, 27. Jan Savický, 49. Adam Šmíd, 59. Adam Šmíd; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3 + Jakub Renčín (BLA) OS:3; využití: 0:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 17 - Martin Haleš 15; po třetinách: 2:1, 3:3, 7:2;
60:00
Střely po třetí třetině: Ba-Sokoli 11:10
60:00
Komentář trenéra domácích pana Petra Pajera: Nerad bych v rozehrané sérii moc hodnotil jednotlivce, protože to nemám ve zvyku, ale dneska jsem moc rád, že Tomáš Straka vyhrál buly. Díky skvělým divákům a zveme všechny do Pardubic! AHU!
60:00
Komentář trenéra Pardubic pana Ladislava Štancla: Soupeř využil domácího prostředí, my se o totéž popereme příští týden. Série bude ještě dlouhá.
60:00
59:54
Hostům už podruhé utekl balonek, že z toho byl málem vlastňák.
58:57
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Přemek Pakosta (12:6).
58:57
Šmíd v přesilovce 6 na 4 snižuje na 12:6.
56:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jan Bauman (12:5).
56:49
Daniel Ludvík odběhl do protiútoku a dal góla do prázdné branky.
56:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Vojtěch Ježek (11:5).
56:01
Hattrick kompletuje i Novotný.
55:23
Vyloučen hráč Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
55:23
Vyloučen hráč Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS - osobní trest.
55:23
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za hrubost.
55:23
Po zranění Hromady se do potyčky dostal Renčín a Prix.
52:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Hanák bez asistence (10:5).
52:27
Hanák kompletuje hattrick gólem do prázdné branky.
51:53
Timeout Sokoli Pardubice
51:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Boček (9:5).
51:53
Jakub Boček vyslal do samostatného úniku svého bratra, který prostřeluje Haleše.
51:37
Vyloučen hráč Jan Savický družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za hrubost.
51:37
51:37
U střídačky domácích vznikla potyčka mezi Janem Savickým a Jakubem Renčínem. Oba se jdou posadit na trestnou lavici.
50:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jakub Renčín (8:5).
50:43
Renčín přihrává Hromadovi na střed, jehož dělovka se odrazila od tyče do brány.
48:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Hanák, asistoval Tomáš Straka (7:5).
48:24
Hanák svou druhou trefou bleskurychle odpovídá.
48:13
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Ivo Teichman (6:5).
48:13
Šmíd našel skulinku u levé tyče a snižuje tak na rozdíl jediné branky.
46:23
Teichman zblokoval před brankou domácích střelu svého vlastního týmu.
44:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Hanák, asistoval Adam Bouček (6:4).
44:12
Bouček krosovkou našel Hanáka, který nekompromisně vyslal domácí do dvoubrankového vedení.
41:57
Domácí jsou v plném počtu.
41:43
Matiášek v oslabení drží svými zákroky svůj tým.
40:41
Matiášek předvedl parádní zákrok.
40:00
40:00
První polovina druhé třetiny byla převážně v režii hostů z Pardubic. Po šesti a půl minutách odskočili do dvoubrankového vedení. Black Angels se ale na konci hrací části dokázali vzchopit a těsně před koncem dokázali obrátit skóre ve svůj prospěch a do šaten odchází se stejným brankovým rozdílem jako po první třetině.
40:00
Střely po druhé třetině: BA-Sokoli 9:6
40:00
39:57
Vyloučen hráč Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
39:57
Pardubice si ve třetí třetině zahrají přesilovku.
39:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Renčín (5:4).
39:27
Renčín našel krosovou přihrávkou Matěje Bočka, který střílí těsně pod břevno.
38:26
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Radek Hanák (4:4).
38:26
Novotný svou druhou trefou vyrovnává skóre zápasu.
38:17
Konec druhé třetiny se hraje převážně na straně hostů.
37:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ondřej Vaculík, asistoval Jakub Renčín (3:4).
37:15
Vaculík od půlky snížil na jednobrankový rozdíl.
36:24
Střela Renčína končí na boční síti.
34:02
Hosté v plném počtu.
33:26
Nebezpečnou střelu po krosové přihrávce Haleš chytá.
32:02
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
32:02
Souboj na středu hřiště mezi Prixem a Studeným končí vyloučením na dvě minuty.
30:43
Standartka Black Angels z nejbližší možné vzdálenosti dopadla promáchnutím.
29:30
Zápas začal být velice vyhrocený.
26:22
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Jan Savický, asistoval Petr Černý (2:4).
26:22
Dva slepené góly hostů posílají Sokoli do dvoubrankového vedení.
26:14
23:40
Renčín vystřelil a Haleš vyráží za branku.
21:42
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Jan Savický (2:2).
21:42
Pakostova nenápadná střela zapadla nad Matiáškovo rameno.
20:01
První buly druhé třetiny opět pro Pardubice.
20:00
20:00
Střely po první třetině: BA-Sokoli 8:7
20:00
V první třetině jsme byli svědky vyrovnaného utkání. Průběžné vedení si domácí berou díky svému důrazu před brankou soupeře, ale do konce utkání zbývá ještě dost času na srovnání.
20:00
19:28
Matiášek v rozštěpu zabraňuje srovnání hostů.
14:49
Matiášek vyráží nebezpečnou střelu Pardubic.
11:19
Nához Ježka z obraného pásma na Kopeckého končí v rukou Haleše.
08:26
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Jan Bílý (2:1).
08:26
Zatím to vypadá, že se dočkáme gólově bohatého zápasu. Bílý shodil balonek na mantinel, odkud Zozulák střílí do poloodkryté branky.
07:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Lukáš Studený (2:0).
07:19
Tentokrát Novotný doráží střelu Studeného a využívá dalšího nedůrazu hostů.
06:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Studený, asistoval Radek Hanák (1:0).
06:22
Studený dorazil v závaru před brankou Pardubic střelu Hanáka a posílá domácí do vedení.
05:50
Pěkná kombinace domácích, závěrečnou střelu Renčína si ale Haleš pohlídal.
02:32
Napadající hráč Pardubic se snažil vybojovat balonek za brankou Black Angels. Omylem přitom postrčil branku na Matiáška.
01:10
Black Angels vybojovali volný úder z nebezpečné vzdálenosti, Studeného střela ale končí vedle Halešovy branky.
00:01
První buly utkání vyhrávají Pardubice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Martin Zozulák, Radek Formánek, Ivo Teichman, Adam Šmíd, Jan Bílý
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Jakub Hromada, Ondřej Vaculík, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Renčín
00:00
Vítejte u druhého zápasu play-out mezi Black Angels a Sokolama z Pardubic. První vzájemný zápas série skončil lépe pro domácí, ale muselo se prodlužovat. Pardubice budou jistě chtít pomstít včerejší prohru, očekává se proto zápas ve vysokém tempu. Utkáním vás bude provádět Kryštof Kasha.