2:2
0:3
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - K1 Florbal Židenice 6:7
1. Nikol Pekárková, 3. Anežka Pěnkavová, 8. Nikol Pekárková, 19. Kateřina Kovaříková, 29. Eliška Chudá, 34. Kateřina Kovaříková - 4. Andrea Dernerová, 5. Zuzana Hubáčková, 37. Kamila Pravcová, 40. Andrea Dernerová, 55. Eva Filipová, 56. Eva Urbášková, 60. Eva Nečasová; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Kristýna Karli 20 - Lenka Remešová 14; po třetinách: 4:2, 2:2, 0:3;
60:03
Komentář trenéra Tigers Lukáše Netrefy: Zápas rozhodně neprobíhal podle představ, co se týče předvedené hry. Každopádně kámen úrazu byly banality, které odstraníme! Zítra nový zápas a do něj vstoupíme lépe.
60:02
Komentář trenéra Židenic (Jiří Starý) :Od nás velice nervózní. vstup do zápasu, naštestí jsme se dokázali vyrovnáním na 2:2 rychle vrátit do utkání a od druhé třetiny jsme byli vyrovnaným soupřem. Bohužel ve fázích kdy jsme byli lepší jsme po chybách inkasovali. Třetí třetina z naší strany vynikající s trochu štastným závěrem. Díky a těšíme se na zítřek.
59:55
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Nečasová, asistoval Šárka Staňková (6:7).
58:10
Chudá se pokusila prosadit sama, střílela z těžké pozice.
57:19
Židenice jsou zase na míčku a začínají hrozit.
55:27
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Urbášková, asistoval Martina Indrová (6:6).
55:27
A máme tu studenou sprchu pro domácí! Vyrovnání!
54:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Filipová, asistoval Andrea Dernerová (6:5).
54:52
Filipová se uvolnila na osu hřiště a přesně zakončila. Pro Židenice zasloužený gol.
54:08
Další brutální šance Brna, zakončení do prázdné zase jen o milimetry iniklo!!!
52:25
Přečíslení Židenic, opět, naštěstí útočnice hostů netrefila prudkou přihrávku.
50:33
Pekárková střílí od mantinelu, přestřeluje.
49:46
Kovaříková netrefila odkrytou branku, asi ze dvou metrů!
48:31
Trojánková se pokusila prosadit sama, ale ani rychlé nohy jí proti dobré obraně soupeřek nestačily.
46:59
Židenice jsou momentálně lepším týmem na hřišti.
45:30
Romančáková chytře vyslala Pravcovou ddo úniku. Karli výtečně zasáhla !
44:53
Židenice se pořád dostávají do nebezpečných přečíslení. Hlavně díky tomu, že vyhrávají většinu osobních soubojů
43:19
Indrová rozehrávala standartku na půlce hřiště, poslala dlouhou křižnou nahrávku vzduchem na Drápalovou, která nabíhala k tyčce. Míček pouze škrtla čepelí.
42:00
Hyršlová zatáhla míček za branku soupeřek a přihrála našla volnou Pekárkovou na rohu velkého brankoviště. Remešová výtečně zakročila.
40:28
A Židenice jsou opět plně energie, a dostávají se do šancí hned z úvodu třetiny.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Tigers - 7; Židenice - 10
40:00
39:06
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Jitka Drápalová (6:4).
38:32
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:56
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Zuzana Hubáčková (6:3).
36:56
Židenice se dostaly do přečíslení 3 na 2 a Pravcová z osy hřiště zakončuje přesně pod ruku Karli.
36:21
Velehrachová zkušeně zastavila rozbíhající se Chudou.
34:48
Spolupráce Hubáčková - Indrová vypadala hodně nebezpečně. Indrové ve finální fázi sjel míček z čepele.
33:33
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (6:2).
33:33
Chudá přiťukla "citovkou" od mantinelu míček na Kovaříkovou, které stála v cestě už jen Remešová. Kovaříková, ale s ledovým klidem přehodila skákající brankářku.
32:12
Poslední dvě minuty se domácí dostaly do dobrého tlaku na soupeřky, nicméně zakončení chybělo.
29:39
v čase 9:39 hráčka Židenic Zuzana Hubáčková trefuje tyč.
28:58
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Eliška Trojánková (5:2).
28:58
Kombinaci na tři přihrávky "z první" zakončuje Chudá do odkryté branky.
27:35
Velehrachová, coby obránce, si seběhla až na velké brankoviště a prověřila Karli.
26:47
Hubáčková je totálně naspídovaná a prohání hráčky Tigers.
25:20
Romančáková umotala Hyršlovou a už už se dostávala do šance. Někdo to tam zahasil...
24:41
Dernerová se ocitla sama před Karli. Přestřelila.
24:15
Karli strčila ruce do ohně hokejek, naštěstí míček zkrotila.
23:37
Emoce bouří u hráček obou týmů.
21:47
K Řezáčové se šťastně odrazil míček od nohy soupeřek a spolu s Balejovou šly do přečíslení. Balejová jen těsně minula odkrytou branku.
21:06
Brňanky hodně vysunuly pressing a domácím to úplně nevoní.
20:02
Židenice hned od začátku třetiny jdou do domácích z ostra.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Tigers - 8; Židenice - 9
20:00
19:58
Hráčka Židenic č. 73 Eva Filipová trefuje tyč.
18:27
18:27
Kovaříková zakončila přečíslení 2 na 1.
18:06
Série brejků na obou stranách je zatím bez branky.
17:00
Indrová se parádně obtočila kolem Vejvodové, ale správný okamžik ke střele prováhala.
15:40
Dernerová poslala dělovku na branku domácích, Pálková jí zblokovala.
14:50
Židenice přitvrzují a přidávají na důrazu. Domácí s tím mají problémy a začínají faulovat.
11:40
Staňková provedla perfektní jesličky na Vejvodovou. Karli naštěstí pro domácí včas vyjela z branky a míček lapila.
10:30
Míček poskakoval na hraně brankové čáry Židenic. Skvělá Remešová ho stihla vyhrábnout.
09:00
Židenice předvedly nádhernou akci 2 na 1 :-) Bohužel pro ně, zakončující hráčka trefila míček vysokou holí a branka nebyla uznána.
07:34
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikol Pekárková, asistoval Kristýna Vejvodová (3:2).
07:34
Pekárková předvedla ukázkové zasunutí míčku k tyčce, po tom co oběhla branku.
06:42
Židenice jsou očividně povzbuzeny předešlým úspěchem a delají velké starosti obraně domácích
04:20
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Hubáčková, asistoval Kamila Pravcová (2:2).
04:20
Trpělivost se Židenicím vyplatila dvojnásobně. Přesné nahrávky a trošku zmatená obrana domácích je odměnily dvěma goly.
03:51
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Eva Filipová (2:1).
03:42
Židenice jsou u míčku a snaží se prosadit trpělivou rozehrávkou.
02:15
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Anežka Pěnkavová, asistoval Lucie Řezáčová (2:0).
02:15
Řezáčová poslala křižnou přihrávku z rohu soupeřek na volnou Pěnkavovou, která si výborně našla z pozice obránce prostor pro střelbu.
01:36
Řezáčová se ocitla ve složité situaci na brankovišti soupeřek. Dostala se k zakončení, ale přestřelila.
00:44
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikol Pekárková, asistoval Dominika Steinbachová (1:0).
00:44
Pekárková trefuje po nennápadné akci přesně horní růžek branky.
00:01
První vhazování vyhrály domácí :-)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Martina Valehrachová, Martina Indrová, Andrea Dernerová, Eva Filipová
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Kristýna Vejvodová, Nikol Pekárková, Iveta Hyršlová, Dominika Steinbachová, Anežka Pěnkavová