3:1
4:1
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - Panthers Praha 8:3
15. Paulína Hudáková, 23. Veronika Káčová, 34. Paulína Hudáková, 38. Denisa Kotzurová, 42. Paulína Hudáková, 49. Kristína Hudáková, 51. Nela Kapcová, 54. Nela Kapcová - 13. Dominika Tůmová, 24. Veronika Zittová, 43. Nikola Staňková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Pavla Lišková 18 - Kristýna Horňáková 31; po třetinách: 1:1, 3:1, 4:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: 12 - 6
60:00
Střely celkem: 39 - 21
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: Prvních deset minut jsme se hledali a chyběla tomu šťáva. Od desáté minuty zápas prakticky na jednu bránu s občasnými brejky soupeře. Musím holky pochválit, že zaparkovaný autobus nakonec dokázali utavit a poměrně kontrolovaně rozhodnout. I tohle je play-off a my se s tím musíme poprat do příště o něco lépe.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Pavla Skazka: První dvě třetiny relativně slušné. Ve třetí jsme bohužel nedokázali udržet koncentraci a hrálo se víceméně na jednu bránu. U nás doma to Ostrava bude mít ale ještě těžké.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:52
Trestné střílení družstva FBC ČPP OSTRAVA neproměnil Nela Škopková.
57:47
FBC už drží hosty uzavřené na jejich polovině.
56:18
Domácí točí Prahu jak na kolotoči.
54:39
Ostravské hráčky obstřelují Horňákovou ze všech stran.
53:12
Timeout Panthers Praha
53:12
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Andrea Pastušková (8:3).
53:12
Kapcová z otočky poslala pozemní střelu přímo za záda Horňákové.
51:56
Zajímavá akce Kotzurové s Vrlíkovou, škoda jen, že druhá jmenovaná netrefila ve finální fázi bránu.
50:31
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Nela Škopková (7:3).
49:33
Vypadá to, že to má už Ostrava ve svých rukou a nedovolí soupeřkám zápas zdramatizovat.
48:53
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Terezie Šešulková (6:3).
47:47
Většinu času se hraje na polovině soupeře, Pantherky však dobře brání.
46:02
Šešulková zpacifikovala rozběhnutou Lochmannovou a zamezila tak riziku.
44:44
Pantherky hrající na dvě lajny už toho mají fyzicky asi dost a hra už není tak rychlá.
43:41
Hudáková P. vypálila od mantinelu, ale mimo bránu.
42:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Nikola Staňková bez asistence (5:3).
42:18
Chaos před domácí bránou využila Staňková ke střele, která končí za zády Liškové.
41:42
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková bez asistence (5:2).
41:42
Panthers opět pustily Hudákovou P. do šance a ta se nemýlila.
40:04
Domácí ohrozily bránu hned z buly, nakonec z toho gól ale není.
37:48
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Michaela Mlejnková (4:2).
37:21
Vrlíková si zkušeně prokličkovala celé hřiště, poté to však vpálila přímo do Horňákové.
35:54
Rozjetá Havlíková natáhla, vystřelila, ale míček o pár cm míjí bránu.
34:43
Chumel před bránou hostí jen tak tak nekončí gólem pro Ostravu, Horňáková míček sice neviděla, ale trefil ji přímo do ruky.
33:19
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Denisa Kotzurová (3:2).
32:51
Kotzurová si jednoduše poradila s útočící Zittovou a bere svůj tým do protiútoku.
31:12
Rychlý brejk domácích šikovně zastavuje Šusterová.
30:31
Domácí holky uzavřeli soupeřky na jejich polovině a celkem je točí.
28:54
Ostrava Pantherky k míčku moc nepouští, ale když už jo, tak je z toho nebezpečná šance.
27:07
Nepřesnost v zakončení dělila Zittovou od dalšího gólu.
26:23
Teď je na hřišti trošku chaos a míček putuje od jednoho týmu k druhému.
25:29
Další skvělý zákrok Horňákové proti pokusu Kapcové.
24:42
Ránu Kotzurové na poslední chvíli vyráží Horňáková rukou.
23:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová, asistoval Dominika Tůmová (2:2).
23:36
Celkem nečekaný gól nyní padl od mantinelu, kdy do toho Zittová praštila a vyšlo to.
22:50
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Nela Škopková (2:1).
21:59
Kotzurová nahrála Mlejnkové velmi slibnou přihrávku, druhá jmenovaná toho však nevyužila.
20:54
Standardka z rohu na útočné polovině nepřinesla Panthers žádnou šanci.
18:08
Ostrava drží soupeřky pod tlakem na útočné polovině.
16:29
Velmi povedená souhra domácích konči bohužel jen střelou nad.
15:43
Kapcová to zkusila z otočky, střelu ji nakonec zblokovala spoluhráčka Káčová.
14:31
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Alena Zuzaníková (1:1).
14:31
Hudáková P. se dostala k míčku a sebejistě zakončuje do růžku brány.
13:50
Zittová jde dnes na hřišti opravdu vidět a tvoří svým spoluhráčkám mnoho šancí.
12:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominika Tůmová, asistoval Veronika Zittová (0:1).
12:11
Tůmová sama před bránou vystřelila, Lišková si dobře vyjela, ale míček doskákal za brankovou čáru.
11:01
Střela Zittové vypadala vcelku nebezpečně, ale Lišková ani nemrkla.
10:23
Hraje se nahoru dolů, ale více na míčku je Ostrava.
09:02
Slaná v samostatném úniku nic nevymyslela a vpálila míček přímo do hrudi Liškové.
07:21
Zuzaníková si poradila s dvěma napadajícími protihráčkami a s přehledem rozehrála.
05:51
Zittová se snažila něco vymyslet zpoza brány Liškové, ale přichází o míček.
05:22
Pantherky obléhají útočnou polovinu.
03:43
Ostrava celkem tlačí, ale zatím z toho nebyla větší šance.
02:06
Havlíková zkusila střelu z dálky, ale ani tímto Liškovou nepřekvapila.
01:18
Mlejnková dostala super příležitost, bohužel finální provedení se nepovedlo.
00:33
První krásný zákrok Liškové proti nebezpečnému pokusu Tůmové.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Anežka Slaná, Veronika Zittová, Dominika Tůmová, Nela Havlíková, Alena Červenková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Karin Vavrečková, Nela Kapcová, Nela Škopková, Veronika Káčová, Andrea Pastušková