2:2
3:1
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - 1.MVIL Ostrava  9:4
3. Radim Kahánek, 14. Jiří Šrámek, 16. Radim Kahánek, 19. Jiří Šrámek, 37. Jakub Smrčka, 40. Jiří Šrámek, 43. Jiří Šincl, 49. Jiří Šincl, 60. Jiří Šincl - 17. Patrik Němec, 22. Adam Tesárek, 32. Patrik Němec, 51. Patrik Němec; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 133; zásahy brankářů: Martin Hrabáček 17 - Vojtěch Kořínek 21; po třetinách: 4:1, 2:2, 3:1;
79:59
Komentář domácího trenéra:Pokud se nepletu v 5:5 6:1, v nestandardním počtu 3:3. Play-off se počítá na konci zápasu komu připadne zápasový bod, takže za mě obrovská až mrakodrapová spokojenost. Děkujeme všem, našemu kotli, zítra zase s pokorou na značkách.
60:00
59:59
Střely Domácí:6, Mvil:8
59:59
Komentář trenéra hostí: Pro 90% našich hráčů je to první play-off, první takové zápasy. Děláme chyby, rozkoukáváme se. Zítra se poučíme a půjdeme si za vítězstvím!
59:06
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šincl, asistoval Vojtěch Blana (9:4).
58:22
Tak už je ven z brány
58:03
Mvil půjde to zkusit zřejmě do 6 hráčů bez brankáře, ale zatím Kořínek zůstává v bráně
57:56
Timeout 1.MVIL Ostrava
57:20
Domácí jsou v bezpečí za bránou Mvilu, tam jim to vyhovuje a sbírají další vteřinky k dobru.
55:27
Hrabáček famózně ! Neuvěřitelně se stačil přemístit
55:11
Hrabáček zasahuje maskou, důležitý zákrok
54:33
Další přesilovka pro hosty. Lacina střela z křídla. Balek zkušeně odpaluje dnes již po několikáté do bezpečí.
53:52
Vyloučen hráč Jan Nekula družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování hokejky.
52:08
Toman nezpracoval skákavý míček, ten odskočil za mantinel a budou rozehrávat hosté.
51:12
Mvil využil přesilovku, uvidíme zda jim to pomůže se ještě vrátit do zápasu. Domácí mají dobrý pohyb a hosté se nedostávají k vyloženým šancím.Teď sice Mvil měl příležitost skórovat, ale obrana to spolu s Hrabáčkem zvládli.
50:17
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Patrik Němec bez asistence (8:4).
49:45
Vyloučen hráč Lukáš Toman družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře.
49:22
Hubl se snažil procpat kolem mantinelu, ale dopadlo to tak, že zašlápl míček
48:04
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šincl bez asistence (8:3).
46:44
Balek odpaluje míček do bezpečí
46:00
Letka nemá moc kam spěchat a obrana šetří čas přihrávkami mezi sebou
45:00
Šincl se zamotal, pak se odmotal před bránou Mvilu a nakonec i vystřelil. Kořínek sice na dvakrát, ale chytil
43:33
Uvidíme zda se Mvilu ještě podaří posbírat síly a udělat něco s tímto utkáním. Čas na to ještě má.Gaščík se pokusil ohrozit Hrabáčka, ale marně.
42:58
Šincl měl lehkou a vlastně těžkou pozici vstřelit branku, sice stačilo dát jen do prázdné, ale nejdříve si míček musel zpracovat
42:01
40:25
Domácí se určitě uklidnili, protože po dlouho část druhé třetiny se to pro ně nevyvíjelo dobře.
39:46
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Jan Nekula (6:3).
36:43
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jakub Smrčka, asistoval Jiří Šincl (5:3).
34:33
Hrabáček famózně ramenem vyrazil !
33:44
O další střelecky pokus se pokusil Toman, ale netrefil. Letka je u brány hostí, ale dobrý pohyb Mvilu jim dělá problémy
33:22
Na míčku jsou více hosté. Ovšem hubl se urval po pravém křídle, ale nedokončil krásnou akci.
31:26
Hosté snižují a řekl bych, že zaslouženě, domácím jakoby v pauze lehce ztuhly nohy a už to nejde tak snadno
31:24
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Patrik Němec, asistoval Adam Tesárek (4:3).
30:17
Dobrá kombinace domácích, Šrámek se nakonec rozhodl to vzít na sebe, ale míček letěla hodně mimo bránu Kořínka
29:09
Dobrá střela od Westa, Kořínek na poslední chvíli zareagoval. Hned na to střílel vedle Šincl, škoda to trefit mohl
28:22
Standardní situace pro hosty z relativně nebezpečné vzdálenosti, ale nevyřešili to ideálně, pouze střela do domácího obránce
27:55
Nekula si počínal zkušeně, neměl volbu přihrávky, a tak nechal na sebe odpískat faul, střídačka tleská, jak to vyřešil
27:02
Hodně agresivní až za mě přehnaná hra od Tesaréka, ale zatím bez vyloučení. Ovšem napětí roste
25:55
Kahánek rozehrává a bude se snažit vymyslet nějakou kulišárnu.Kulišárnu nevymyslel, ale tato lajna odehrála dobré střídání
23:55
Blana chtěl ohrozit bránu Mvilu, ale neprošel přes dobře stojícího obránce
23:30
Hosté se dostávají v druhé třetině více na míček, tedy alespoň v prvních minutách hry. Domácí se lehce zatáhli
21:36
Krásná akce, kdy Tesárek neměl těžkou práci a jen mu stačila nastavit dobře hůl, hosté tedy využívají přesilovou hru
21:35
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Adam Tesárek, asistoval Jan Lacina (4:2).
19:57
Vyloučen hráč Martin Kopp družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
19:22
Domácí opět přitlačili na pilu a navyšují své vedení
18:58
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šrámek bez asistence (4:1).
17:01
Hosté využili výhodu v šesti lidech.Němec si vyjel až na pravé křídlo a vystřelil zápěstím, Hrabáček možná měl zakrytý výhled, ale rána byla umístěna dobře k tyči
16:39
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Patrik Němec, asistoval Jan Lacina (3:1).
16:15
A první přesilovka pro hosty, zatím v šesti
15:44
To byl zbytečný faul od Kotzura, Hrabáček měl míček ve své moci a dostal naloženo, ovšem domácí hned vzápětí navyšují své vedení a využívají další přesilovku
15:11
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Vojtěch Blana (3:0).
14:46
Vyloučen hráč Daniel Kotzur družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
13:34
To co se nepovedlo před chvílí Blanovi, tak už vyšlo jinému střelci
13:05
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Jan Hranický (2:0).
12:22
Domácí trenér si vyžaduje trest, ale rozhodčí na to má jiný názor a celou situaci jde uklidnit.
12:00
Zatím však obrana hostí stačí vše pokrývat. Hosté se po delší době dostali do útočného pásma a snaží se něco vymyslet, ovšem zatím si to dávají obránci mezi sebou
11:00
Šrámek bojuje u mantinelu jako lev. A v jeho počínání pokračuje Lokša
09:34
Standardní situace pro domácí, ale bohužel obrana se nenechala nachytat a nepustila míček, který by nějak ohrozil jejich bránu
08:22
Hosté se nedostávají k větší šanci, největší byla když střílel Kotzur, ale rána mu moc nesedla
07:00
Domácí v přesilovce nemají zatím větší šanci.
06:13
Vyloučen hráč Jakub Mechel družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
05:22
Lacina z otočky, ale pouze do obránce domácích.Na druhé straně rozehrávka pro Letku, ale Hubl taky pouze do obránce
04:22
Vavro o mantinel na Šincla, ten se snažil míček dále, ale už zakročil obránce hostí
03:00
Kopp se snažil střílet z pravého křídla, ale míček mu sjel z čepele. Hosté se zatím dostali snad k jediné střele na bránu a zatím nejsou moc na míčku
02:58
Využitá přesilovka pro domácí a ujímají se vedení
02:51
02:31
Vyloučen hráč Denis Kubiczek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za blokování hokejky.