2:1
1:4
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 6:5
2. Jan Pudich, 12. Jáchym Syrovátko, 12. Jan Pudich, 22. Tomáš Sláma, 34. Jan Pudich, 58. Adam Vejrych - 36. Daniel Riley, 41. Jakub Uhřík, 44. Pavel Dvořák, 48. Daniel Riley, 60. Karel Horký; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 4:4; využití: 1:3; diváků: 54; zásahy brankářů: Josef Bína 22 - Martin Kohout 28; po třetinách: 3:0, 2:1, 1:4;
60:02
komentář trenéra domácích Marka Chlumského: Vstup do play off je vždy složitý a my jsme moc rádi, že jsme ho zvládli. Třetí třetina pro nás musí být ponaučením do dalších zápasů této série. Děkujeme soupeřům a divákům.
60:01
komentář trenéra hostí pana Križka: Nemůžu se vyjádřit k tomuto utkání protože bych dostal tučnou pokutu! Zítra si sem přijedeme pro ten bod co nám chybí. Moc děkuji soupeři za nádherné play off utkání, doufám že se to divákům zamlouvalo a zítra se uvidíme v této hale znovu. Hezký večer všem.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině Traverza 9 - TBC 9
59:59
Střely celkem: Traverza 33 - TBC 27
59:47
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Marek Sluka (6:5).
59:41
Tak přece, z úhlu se prosazuje Horký.
59:23
Zatím ani výhoda dvou hráčů nepomáhá TBC.
58:47
Vyloučen hráč Jan Pudich družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny. TBC stále v 6ti.
57:17
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Adam Vejrych, asistoval Jakub Noha (6:4).
57:17
Tak podruhé už to nestihl a Vejrych trefuje prázdnou klec.
57:00
Neskutečný zákrok hostujícího Kohouta, který stihl se střídačky doklouzat do brány a zmařit tak Vejrychův pokus.
56:28
TBC to zkouší v 6ti.
56:14
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
54:45
Jestli dneska něco Traverze nejde, tak jsou to opravdu přesilovky.
53:13
Vlček v oslabení mířil dobře na teploměr, Bína byl pozorný a chytá.
52:59
Další přesilovka pro Traverzu.
52:51
Vyloučen hráč Matěj Kodl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za blokování hokejky.
52:08
Teď dvě dobré střely po sobě, ale všechno chytá hostující gólman, další střela pak orazila jen břevno.
50:47
Vyloučen hráč Patrik Kovářík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za držení.
50:47
Tohle by mohlo Traverze pomoct, Noha byl přidržen a domácí dostávají výhodu přesilové hry.
49:53
TBC je jak polité živou vodou a jsou u každého balonu dřív. Tohle bude mít Traverza asi ještě těžký.
48:56
TBC napadá hluboko za bránou Traverzy a získává z toho další míče.
47:54
Další Vejrychova střela a z dorážky Noha pouze do tyče.
47:00
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
47:00
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Riley, asistoval Patrik Kovářík (5:4).
47:00
Další využitá přesilovka, střelou tahem se prosazuje Riley. Ve stejném čase si bere Traverza oddechový čas.
45:50
Hráč TBC pronikal do středu a Kalát zatáhnul za záchrannou brzdičku. Aby to ještě nebylo drama.
45:39
Vyloučen hráč Ondřej Kalát družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
44:11
Nervíčky a začíná se nám přiostřovat.
43:22
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Marek Sluka (5:3).
43:22
Po pěkné přesilovkové kombinaci se do prázdné brány prosazuje Dvořák za asistence Sluky.
42:55
Vyloučen hráč Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
42:55
Chlumský to teď přehnal s důrazem v obraně a půjde si odpočinout.
41:38
Vejrych střílí do boční sítě, Noha se ještě pokusil dorazit, ale všechno chytá hostující Kohout.
40:42
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jakub Uhřík bez asistence (5:2).
40:42
Po úvodní pasáži nahoru dolu se prosazuje TBC, jmenovitě Uhřík.
40:00
40:00
39:59
V poslední vteřině ještě zkusil štěstí domácí Fořt, ale úspěšný nebyl.
39:59
Střely po druhé třetině: Traverza 10 - TBC 7
39:59
Obraz hry se nám ve druhé třetině moc nezměnil. Šancí stejně, ale Traverze se daří více proměňovat.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:17
Otto v gólovce, z velkého brankoviště výrazně přestřeluje odkrytou bránu.
37:07
TBC po gólu hodně aktivní.
35:47
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Riley, asistoval Adam Lešuk (5:1).
35:47
Poprvé se prosazuje TBC, po bleskovém oběhnutí branky zasunul za Bínu Daniel Riley.
34:49
Hráči Traverzy se teď nedomluvili při střídání a nechali balónek osamocen na hřišti. TBC se sice chopilo šance, ale opět je zklamala koncovka.
33:04
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Jan Fiala (5:0).
33:04
Hned jak začala zkrácená přesilovka Traverzy, tak se do útoku vrhnul Pudich a kompletuje hattrick.
32:09
Vyloučen hráč David Konečný družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání.
32:09
A je po přesilovce, TBC špatně střídá a my si to dáme 4 na 4
31:00
31:00
A i TBC si zahraje svou první přesilovou hru. 2 minuty si odpyká Kalát.
30:47
Tečovaná střela od půlky teď málem zaskočila hostujícího gólmana.
28:25
Zatím je přesilovka nijaká podle slov prezidenta Čecháka. Musím mu dát za pravdu, střely ze střední vzdálenosti buď do bloku nebo vedle. Hodně vedle..
27:10
Vyloučen hráč David Konečný družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
27:10
Sláma byl faulován u mantinelu a Traverza si tak zahraje první přesilovou hru.
25:11
Tvrdou střelu od levého mantinelu teď poslal hostující Vlček, Bína opět kryje.
24:01
100% šance Svobody z TBC, ale Bína jak široký tak dlouhý likviduje!
23:27
Čtvrtý pokus Vejrycha, tentokrát do bloku.
22:30
TBC opět dobře nahazuje zpoza půlky, akorát jimchybí hráč na dorážku před kasou.
21:01
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma bez asistence (4:0).
21:01
Traverza na úvod druhé třetiny vysunula napadání a po zisku z toho hned těží Sláma a navyšuje skóre.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Traverza 14 - TBC 11
19:59
TBC si v první třetině vytvořilo dostatek příležitostí, ale trápí je efektivita a to zatím rozhoduje.
19:35
Drahorád obstřelil bránícího hráče, ale branku míjí.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:00
TBC opět 2 na 1, tentokrát se jim podařilo zakončit, ale Bína chytá.
16:47
Drahorád si teď nevyměřil výšku mantinelu a svůj dlouhý pas posílá pouze ke stolku čsoměřičů.
14:23
TBC si vytváří dobré šance, ale nedaří se jim v předfinální fázi. Teď opět špatně vyřešili přečíslení 2 na 1.
12:33
Vejrych je dnes při chuti a posílá další střelu od pravého mantinelu, kýžený úspěch však nepřinesla.
11:21
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Radim Fořt (3:0).
11:21
Po krátkém přiťuknutí Fořta se dnes podruhé prosazuje Honza Pudich z mezikruží.
11:01
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jáchym Syrovátko bez asistence (2:0).
11:01
Po tvrdé dorážce skŕuje Syrovátko bez asistence.
10:05
Dobrá příležitost Kodla, ten ale nebyl připravený a šance se spíše zalekl.
08:51
Noha od mantinelu na Vejrycha a další dobrá příležitost, kterou likviduje golman TBC.
07:55
Sláma dosprintoval po pravém mantinelu až k zakončení, ale na hostujícího brankáře si nepřišel.
06:37
Nahození hostujícího Vlčka nadělalo domácím problémy. vzápětí další nahození a TBC je teď více na balńu.
03:39
Traverza zatím dobře brání, teď se ale hráč TBC protáhl středem a dobře zakončil, domící bek srazil jeho střelu mimo. Z následné rozehrávky měli hráči TBC gólovou příležitost, proti byl domácí gólman.
01:59
Tvrdá střela Vejrycha z dálky měla gólové parametry, ale zdálo se, že ji na poslední chvíli vyrazil jeho spoluhráč Noha mimo cíl..
01:02
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Walter Schubert (1:0).
01:02
Napodruhé už to vyšlo a Honza Pudich vymetá pavučinu po krátkém výběhu od pravého mantinelu.
00:31
První náznak šance domácích, přečíslení 3 na 2 zakončoval Pudich pouze do bloku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Patrik Svoboda, Patrik Kovářík, Karel Horký, Marek Sluka, Matěj Kodl
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Chlumský, Jan Pudich, Walter Schubert, Radim Fořt, Robert Štipka
00:00
Vážení sportovní přátelé, vítám Vás u prvního zápasu čvrtfinále NFL mezi domácí Traverzou Mukařov a TBC Králův Dvůr.