0:3
2:5
- : -

FBK Spartak Hluk - S.K. P.E.M.A. OPAVA 2:10
48. Tomáš Janča, 60. Adam Cileček - 8. Vojtěch Repček, 10. Karel Balnar, 21. Štěpán Kostolány, 27. Marek Klečka, 39. Štěpán Kostolány, 41. Lukáš Rychlý, 46. Marek Klečka, 52. Tomáš Blahut, 54. Marek Klečka, 56. Vojtěch Repček; rozhodčí: Michal Havelka - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Richard Podškubka 20 - Kryštof Bezděk 28; po třetinách: 0:2, 0:3, 2:5;
60:00
Komentář trenéra domácích (M.Tuhý): Opava předvedla zcela jiný výkon než minulý týden a zodpovědnou a poctivou hrou se postupně prosazovala. Nám tam dlouho nic nespadlo, proto jsme se do zápasu vůbec nedostali. Zítra začneme od nuly. Pozdravuju Toma do nemocnice.
60:00
Komentář trenéra hostí (M.Trunkát): Perfektní přístup, odmakaný zápas, i když to místy skřípalo, tak zvládnutá obrana. Podržel nás i gólman. První krok splněn. Zítra nový zápas s čistou hlavou. Děkujeme za utkaní.
60:00
59:59
Střely celkem: Hluk - Opava 30:30
59:58
Střely ve třetí třetině: Hluk - Opava 15:8
59:35
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Adam Cileček, asistoval Jiří Petlan (2:10).
59:34
Ještě kosmetická úprava z hole Cilečka.
57:55
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
57:55
Vyloučen hráč Karel Boželník družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
57:30
Holý opět trefuje tyč. Domácím dnes opravdu není přáno. Nutno ale zmínit, že Opava hraje velmi sympaticky a aktivně.
55:44
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Lukáš Rychlý (1:10).
55:43
Tak dnes se čepuje desítka, bohužel pro domácí je tato velmi hořká.
55:36
Olbert ve velké šanci pouze nad bránu hostů.
54:22
Přerušená hra z důvodu spadlých mantinelů.
53:20
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Klečka, asistoval Vojtěch Repček (1:9).
53:19
Po ztrátě míčku domácích na půli hřiště hosté zvyšují stav na 1:9.
53:08
Holý předvedl krásný blok.
51:45
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Tomáš Blahut bez asistence (1:8).
51:44
Další míček v domácí svatyni. S domácími to začíná být špatné.
51:43
Na hřišti se objevuje i domácí hráč Tichopádek Miroslav.
50:31
Atmosféra v hale začíná velmi houstnout!
49:09
Dnešní utkání sleduje 51 neplatících diváků, tudíž vyprodáno! Děkujeme!
48:23
Vyloučen hráč Oldřich Sova družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
48:22
Domácí si zahrají přesilovou hru! Podaří se jim ještě zadělat na drama?
47:25
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Ondřej Hubáček (1:7).
47:24
Domácí se konečně prosazují! Janča od mantinelu plácl do míčku backhandem a míček krásně zapadl ke vzdálenější tyči!
46:51
Hostující hráč byl poslán na střídačku domácích a vyžádal si zdravotnické ošetření.
45:23
Krchňáček M. vyslal tvrdou střelu z první, tu však Bezděk kryje.
45:01
44:33
Utkání již nemá takový náboj jako v předcházejících třetinách. Domácí se sice derou za prvním gólem ale Opava začala hrát jednoduše a chytře z čehož plyne další gól v sítí domácích.
42:30
Závar před bránou Bezděka končí hvizdem rozhodčího pro sekání Krchňáčka P.
40:43
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Lukáš Rychlý, asistoval Štěpán Kostolány (0:6).
40:42
Rychlý backhandem zasouvá pod Podškubku. Hosté opět udeřili z kraje třetiny a skóre je tak 0:6.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny opět pro tým Opavy.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Hluk - Opava 11:15
39:47
Domácím snad dnes štěstěna nepřeje. Holý trefuje tyč!
38:11
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Vojtěch Repček (0:5).
38:10
Hosté pohodlně navyšují rozdíl skóre na pět branek.
35:37
Trestné střílení družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA neproměnil Karel Balnar.
35:36
Podškubka zachoval klid a v nájezdu vyzrál na Balnara. Stav se tedy nemění.
35:35
Hubáčkovi sjel míček a na poslední chvíli vše hasil Krchňáček Pavel, hosté tak pojedou nájezd.
34:00
Neposedný padající míček málem skončil v bráně hostů.
33:11
Fair play gesto domácího Hubáčka! Takové gesta vidíme velmi rádi.
32:42
Podškubka předvedl pěkný zákrok.
31:20
Další velká šance domácích! Hosté ale velmi dobře a organizovaně brání.
30:36
Zvoní tyč hostující brány!
28:31
Hosté hrají velmi organizovaně, kompaktně a dynamicky. Domácí však mají spoustu šancí ale něco tomu chybí. Chtělo by to vstřelit gól, který by domácí nabudil.
26:40
Zatloukal střílel těsně nad.
26:11
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Klečka, asistoval Štěpán Kostolány (0:4).
26:10
Klečka po přihrávce od Kostolányho střílí do odkryté brány.
25:43
Petlan zkoušel načapat na hruškách gólmana hostí střelou mezi nohy. Bezděk byl připraven.
23:59
Štěrba od vlastní brány poslal pozdrav hostujícímu gólmanovi Bezděkovi.
23:31
Janča pouze do bloku.
22:10
Olbert vyslal přihrávku na Tuhého ale u té byl dříve hostující gólman.
21:36
Opět tyč kterou trefuje Rychlý! Hostující tým vletěl do druhé třetiny jako uragán.
21:22
Zvoní tyč po střele Balnara.
20:30
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány bez asistence (0:3).
20:29
Kostolány běžel sám na Podškubku a nad rameno zvyšuje vedení týmu Opavy na 3:0.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny opět pro hostující tým.
20:00
20:00
19:59
Počet střel v první třetině: Hluk - Opava 4:7
19:55
Konec třetiny byl spíše opatrný ze stran obou týmů.
18:48
Tvrdý souboj mezi domácím Jančou a hostujícím Hybnerem.
16:37
Domácí mají velkou porci šancí. Dle mého je jen otázkou času, kdy vstřelí první gól. Podaří se jim to do konce třetiny?
15:52
Střela Olberta byla vytěsněna mimo tři tyče. Rozehrávat tedy budou domácí.
14:09
Protiútok hostů hasí krásným zákrokem Podškubka.
14:01
Janča, Krchňáček a opět Janča ve střelecké pozici. Domácí stále čekají na první gól.
12:54
Domácí mají zajímavou standardní situaci před bránou hostí.
12:43
Sova trefuje boční síť.
11:35
Krchňáček M. se snažil prokličkovat mezi soupeři ale o míček ho oloupil Kostolány.
10:19
Utkání je od samého začátku ve vysokém tempu. Bojuje se doslova o každý metr hřiště.
09:01
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Karel Balnar, asistoval Štěpán Kostolány (0:2).
09:00
Balnar nahazoval z půlky a míček záhadným způsobem skončil v domácí síti.
07:37
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Štěpán Kostolány (0:1).
07:36
Kostolány na střed na Repčeka a ten z první propálil Podškubku. Úvodní gól dnešního utkání tak vstřelili hosté.
07:05
Sova vystihl přihrávku domácích ale Hubáček vše hasí.
06:06
Repček natáhl ke střele, avšak Podškubka reflexivním zákrokem vyráží mimo tři tyče.
05:09
Hosté nyní měli dvě obrovské šance. Nejprve Kostolány netrefil míček, následná dorážka letěla vysoko nad.
04:44
Hra je nyní přerušena z důvodu spadlých mantinelů.
03:46
Tuhý opět v šanci! Úspěšnější byl však gólman hostů.
03:34
První vážnější akci měli hosté. Podškubka vyráží maskou.
02:21
Osamocený Tuhý před bránou hostí neusměrnil míček do brány. Nejspíše byl překvapený, že se k němu míček dostal tak snadno.
01:26
Janča s Krchňáčkem M. kombinovali, až se první jmenovaný dostal ke střele, která svůj cíl nenašla.
00:20
Po nepřesné přihrávce získávají míček domácí a začínají s postupným útokem.
00:01
Úvodní buly pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Karel Balnar, Lukáš Rychlý, Vojtěch Repček, Marek Klečka, Štěpán Kostolány
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jan Holý, Jiří Petlan, Martin Tuhý, Adam Štěrba, Tomáš Olbert
00:00
V rámci prvního zápasu play-down Národní ligy - východ za malý okamžik vzplane bitva mezi domácím FBK Spartak Hluk a hostujícím týmem S.K. P.E.M.A. Opava. Tyto celky se již utkaly minulý týden v posledním kole základní části a lépe z toho vyšel celek Hluku, který na půdě Opavy zvítězil v poměru 11:5.
00:00
Pořadatelský tým na dálku zdraví střelce Vojtěcha Dudu, který touto dobou tráví studentský pobyt v anglickém Eastbourne a tudíž dnes nebude moct svým spoluhráčům pomoci.