5:3
0:0
- : -

FbK Horní Suchá - Aligators Klobouky Teamstore.cz 6:5
1. Tomáš Kasinec, 23. Martin Czyž, 25. Tomáš Kasinec, 25. Martin Czyž, 31. Denis Tomančák, 40. Jiří Třinecký - 6. Pavel Zbořil, 11. Pavel Zbořil, 27. Dominik Král, 29. Lukáš Gregr, 35. Roman Svoboda; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Daniel Fukala ? - Patrik Rychlý ?; po třetinách: 1:2, 5:3, 0:0;
60:00
Komentář trenéra hostí: Konečně zápas play off, myslím, že jsem na míčku měli větší kvalitu, Horní Suchá pokračujeme v nastoleném trendu po svátcích, jednoduchá ale velice účelná hra. Na štěstí se celá série nedá vyhrát. Zítra budeme silnější a koncentrovanější. Je to 1:0. Zdravím naše diváky doma, věřím, že jim do Křenovic jednu výhru přivezeme. Díky soupeři za férovou hru. Cesta je dlouhá.
60:00
Komentář trenéra domácích: Byl to zápas jak na houpačce. Každý byl chvilku na koni a nebo dole. Myslím ale, že to byl pravý zápas play off. Divákům se musel líbit. Těšíme se na zítra.
56:40
Fukala viděl střelu na poslední chvíli a nakonec ji stačil chytit.
55:35
Domácí hráč byl tvrdě atakován až se rozbil zapisovatelský stolek.
48:11
Jedlička střílel na bránu a trefil pouze nohu svého spoluhráče.
46:08
Standartka pro hosty asi 4 metry od brány domácích byla zblokována.
43:38
Hra je opět nahoru dolů.
40:59
Gregr zachytil přihrávku Suché a střílel. Hráč domácích se, ale do střely postavil a zblokoval ji.
40:00
40:00
39:48
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Michael Mrózek (6:5).
35:45
Hosté se usadili na útočné polovině.
34:32
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Roman Svoboda, asistoval Tomáš Líznar (5:5).
30:21
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Denis Tomančák, asistoval Patrik Cirkl (5:4).
30:21
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
30:21
Tomančák vstřelil kuriózní gól ze středu hřiště.
28:53
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr z trestného střílení (4:4).
28:15
Utkání je vyrovnané.
26:52
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Dominik Král, asistoval Roman Svoboda (4:3).
24:25
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Martin Czyž, asistoval Milan Mašurka (4:2).
24:16
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Kasinec, asistoval Václav Večeřa (3:2).
24:16
Večera nahrával Kasincovi,který se před brankou nemýlil a vstřelil pravý horní růžek.
22:35
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Martin Czyž, asistoval Ondřej Melník (2:2).
20:21
Hosté si rychlou akcí vytvořili šanci a míček končí za mantinelem.
20:00
20:00
19:55
Domácí se usadili na útočné polovině, avšak neúspěšně.
18:01
Vyloučen hráč Radim Fila družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za blokování hokejky.
17:37
Výborný zákrok předvedl Fukala.
15:40
Hosté i po skončení přesilové hry Suchou tlačí.
12:19
Domácí si vybojovali balónek v rohu a zkusili zaútočil ve čtyřech hráčích, ale Klobouky je ubránili.
10:27
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (1:2).
10:22
Hosté se usadili na útočné polovině
08:33
Vyloučen hráč Lukáš Kuruc družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za držení.
08:33
Vyloučen hráč Lukáš Kuruc družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování.
07:09
Zajímavě rozehranou standartní situaci domácích z rohu chytil brankař Rychlý.
05:59
05:18
Vyloučen hráč Ondřej Melník družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
02:00
Domácí tým je v úvodu aktivnější a vytvořil si už několik šancí.
00:29
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky Teamstore.cz:
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Petr Šimek, Lukáš Kraina, Tomáš Kasinec, Filip Krajíček, Václav Večeřa