1:6
- : -
TJ Turnov

FC Bučis Team - TJ Turnov 9:8
24. Tomáš Matoulek, 29. Bruno Sandner, 30. Jakub Černý, 30. Antonín Šiška, 33. Bruno Sandner, 35. Jakub Vondruška, 37. Bruno Sandner, 38. Michal Soukup, 47. Jakub Vondruška - 12. Vojtěch Palatínus, 16. Vojtěch Hejduk, 44. Vojtěch Palatínus, 49. Štěpán Matěcha, 52. Štěpán Matěcha, 56. Vojtěch Hejduk, 57. Vojtěch Palatínus, 57. Vojtěch Palatínus; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 70; zásahy brankářů: Marek Galajda 9 - Lukáš Ščurko 22; po třetinách: 0:2, 8:0, 1:6;
60:00
Střely ve druhé třetině: Bučis 6 - Turnov 14
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Zahalky: první třetinu na nás soupeř nastoupil s uspávácí taktikou, kterou jsme přehráli aktivní hrou až v druhé třetině. V závěrečné třetině jsme ztratili koncentraci a hrubými individuálními chybami vrátili soupeře do zápasu. Takhle si naší hru rozhodně nepředstavuji a máme do dalšího zápasu co zlepšovat!
60:00
Komentář trenéra hostů Palatínuse Antonína: "Poučili jsme se ze včerejšího zápasu a začali jsme plnit základní pokyny. Poté soupeř vytáhl press a my jsme ve druhé třetině opět nedokázali dodržet nic z toho, co si říkáme. Ve třetí třetině jsem se probrali a mocně dotahovali, ale nestačilo to. Díky za zápas"
60:00
59:27
Napětí v hale roste!
58:12
Matoulkovo "YEEEEEEESSSSS" po zisku balonku bylo slyšet až do Turnova.
56:54
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (9:8).
56:54
Turnov si dnes chce odvézt body.
56:18
56:18
Turnov nahrávkami na jeden dotek přehrál obranu Bučisu a V. Palatínus zakončuje do prázdné branky.
55:54
Timeout FC Bučis Team
55:54
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Antonín Palatínus (9:6).
55:54
Hejduk z dorážky snižuje náskok domácích.
54:43
Vyloučen hráč Adam Drastich družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
54:43
Drastich předvedl výborné střídání, ale na konci fauloval.
51:39
Trestné střílení družstva FC Bučis Team neproměnil Jakub Černý.
51:39
Soukup faulován, Černý neproměňuje trestné střílení.
51:24
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha bez asistence (9:5).
50:57
Vyloučen hráč Matěj Nykl družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
50:57
Matěj Nykl se dopustil chyby a je na cestě si odsedět 2 minutový trest.
48:28
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Lukáš Švitorka (9:4).
48:28
Štěpán Matěcha dnes 1+3! Střela po zemi Galajdovi nesedla.
46:40
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Jakub Černý (9:3).
45:09
Tempo hry je na obou stranách vysoké, Turnov se rozhodně nevzdává!
43:23
43:23
V. Palatínus se z úniku výborně trefuje pod ruku Galajdovi.
42:16
Bučis více aktivní, Turnov kvalitně brání pokusy domácích.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bučis 15 - Turnov 1
40:00
37:32
Bučis navyšuje vedení o 6 branek! Doporučuji sledovat online vysílání na TVCOM!
37:27
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Tomáš Mudra (8:2).
36:39
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Bruno Sandner, asistoval Matyáš Kalina (7:2).
36:39
Bruno Sandner dnes 3+0! Bruno jde všem menším hráčům příkladem a sbírá cenné body!
34:14
34:14
Opět přichází chyba Turnova v jejich obraném pásmu, bohužel pro ně na ní doplatili.
34:14
Vondruška má dnes nabito!
33:21
U Turnova můžeme momentálně pozorovat psychickou nepohodu, protože ve 2. třetině obdrželi 5/5 branek!
32:14
32:14
Turnov si nepokryl střed a Bruno Sandner střílí a připisuje si 2. bod za toto utkání!
29:32
Timeout TJ Turnov
29:32
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Antonín Šiška bez asistence (4:2).
29:32
Šiška po úspěšném pressu obíhá branku a nachází skulinku v brance.
29:17
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Černý, asistoval Jakub Vondruška (3:2).
29:17
Černý nekompromisně navyšuje skóre!
28:32
28:32
V životě jsem neviděl trvdší střelu! Matyáš Kalina vyslal na branku granát a Sandner ho usměrnil .
27:51
Matoulek opět na hřišti, nechme se překvapit, co jeho formace vymyslí.
27:41
Nyklův pokus z půlky končí za bránou Turnova.
27:01
Matoulek dnes ve výborné formě.
23:43
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval David Munk (1:2).
23:43
Tomáš Matoulek předvádí svěřencům jak se střílí z půlky!
22:33
Hráč Turnova leží na zemi po uklouznutí po florbalce, v hale nastalo hrobové ticho.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bučis 10 - Turnov 2
20:00
18:25
Třetí formace domácího celku si vytvořila několik gólových šancí, ovšem bez vstřelené branky.
15:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Štěpán Matěcha (0:2).
15:59
V. Hejduk navyšuje náskok nad domácím celkem střelou z půlky.
15:15
Turnov v pěti hráčích úspěšně zablokoval střelu ze standartky.
13:15
Dnešnímu utkání zde v hale Na Třebešíně přihlíží 70 diváků. Díky, že jste si udělali čas i vy u mobilních zařízeních a televizních obrazovek.
11:40
Matyáš Kalina trefuje z půlky brankáře do pupku.
11:15
11:15
V. Palatínus se blýskl střelou ze středního pásma.
10:20
Obávaný Kalina na hřišti s jeho první formací!
09:40
Tomáš Mudra přestřeluje bránu hostů.
08:00
Turnov se úspěšně přesunul do úspěšného pásma, ovšem Munk pohotově sbírá míček po zaváhání soupeře.
07:04
Černý s Kalinou opět předvádí pěknou souhru, brankář hostů v pozoru.
06:09
První formace domácích si vytváří hned několik šancí. Turnov stále v obraně bezchybný.
04:38
Kalina pálí ze vzduchu pouze do bloku.
00:30
Na obou stranách se vyskytly první gólové šance!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Martin Hejduk, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek, Vojtěch Hejduk
00:00
Line-up domácích FC Bučis Team: brankář: Marek Galajda; hráči v poli: Matěj Nykl, Matyáš Kalina, Jakub Vondruška, Tomáš Vondruška, Jakub Černý
00:00
Dobrý večer, vítám Vás na online přenosu dnešního utkání play off mezi Bučisem a Turnovem. O průběhu utkání Vás zde budu pravidelně informovat.