0:0
2:3
1:0

FAT PIPE Traverza Mukařov - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:3p
4. Adam Vejrych, 52. Tomáš Sláma, 59. Jan Pudich, 66. Jan Fiala - 42. Patrik Svoboda, 48. Karel Horký, 50. Marek Sluka; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 4:5; využití: 2:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Josef Bína 22 - Martin Kohout 25; po třetinách: 1:0, 0:0, 2:3, 1:0;
65:42
65:42
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Fiala, asistoval Radim Fořt (4:3).
65:42
Počet střel v prodloužení - Traverza 2, TBC 1
65:42
Komentář trenéra domácích Marka Chlumského: Traverza se poučila z předchozího výkonu a pro jistotu tentokrát dotahovala skóre ona. Těšíme se na vyrovnaný zápas v Králováku. Zveme všechny skvělé diváky a děkujeme soupeři za dnešní výkon.
65:42
Komentář trenéra hostí Radka Križka: Dneska jsme rozehráli s těžkým soupeřem perfektní partii a bohužel nemáme vytoužený bod pouze pro obrovskou smůlu. Moc děkuji mému týmu za perfektní odjezděný zápas, jak po fyzické stránce, tak hlavně po taktické. Chyběl opravdu kousek. Teď máme týden na to, abychom se připravili a doladili detaily. Doma budeme mnohem silnější.
65:42
Komentář trenéra hostí Radka Križka - 2. část: Moc děkuji soupeři za férové play-off utkání a budu se těšit se všemi opět příští týden. Dobrou noc všem.
65:41
Teď se málem prosadil backhandem Dvořák, Bína kryje. Na druhé straně po pěkné akci Fořt do Kohouta. O chvíli později už však domácí rozhodují dnešní utkání! Fiala krásnou střelou z levého mantinelu prostřeluje Kohouta.
64:58
Střelu Fialy kryje Kohout, Pudichovi o chvíli později střela nesedla.
64:42
V úniku teď zablokován Otto, standardka pro domácí.
63:30
Zatím taktické šachy z obou stran, hlavně neudělat chybu.
62:22
Sluka si teď hodně věřil, o balonek byl obrán, protiútok ukončil střelou vedle Fiala.
61:30
Prodloužení se zatím hraje jak se prodloužení většinou hraje, opatrně.
60:00
60:00
Počet střel ve třetí třetině - Traverza 10, TBC 10
60:00
58:36
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Petr Heřmanský (3:3).
58:35
Heřmanský středem na Pudicha, který ze vzduchu prostřeluje Kohouta a vyrovnává!
58:05
Traverza v šesti...
57:59
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
57:58
Sluka teď ve stoprocentní šanci vedle, Traverza si bere time-out.
57:00
Vlček teď v souboji s Heřmanským, ten se těžko sbírá, ale snad to půjde. Na balonku opět domácí.
56:20
Pudich ze středu volil střelu, Kohout nemusel zasahovat.
55:30
Domácí se zatím nepouštějí do bezhlavého napadání, na balonku tak hosté v klidu na své polovině.
54:30
Domácí teď tlačí Králův Dvůr, Slámův únik zprava zakončil Vejrych střelou vedle.
51:10
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Marek Deutsch (2:3).
51:09
Deutsch z levé strany krosem na Slámu, který se konečně prosazuje a domácí jsou opět na kontakt.
50:09
Vyloučen hráč Jakub Uhřík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
49:40
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Sluka bez asistence (1:3).
49:39
Sluka teď ze standardní situace neváhal a zkusil vystřelit a rozhodčí branku uznávají.
48:59
Drahorádova střela mířila do pravého horního rohu Kohoutovy branky, její strážce balonek vyrazil.
47:12
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký bez asistence (1:2).
47:11
O chvíli později se ze stejného místa už Horký střelou na vzdálenější tyč prosazuje.
47:07
Horký z levé strany nebezpečně, Bína kryje.
46:10
Hra nabíra na obrátkách, není nouze o tvrdé souboje. Barbořík teď nepřekonal leživšího Bínu.
44:20
Hosté do třetí třetiny nastoupili aktivně a povzbuzeni vyrovnávací brankou teď zamkli domácí v přesilovce na jejich polovině.
42:59
Vyloučen hráč Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
41:38
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Marek Sluka (1:1).
41:38
Svoboda vyslal projektil z půlky, Bína neviděl a balonek propadl až za jeho záda.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině - Traverza 8, TBC 8
40:00
39:59
O chvíli později za Bínou zvoní tyč, ale domácí i po druhé třetině vedou o jednu branku.
39:34
Královák teď zamkl domácí na jejich polovině, zatím bez úspěchu. Uhříkovo nahození kryje Bína.
38:05
Noha teď zamezil jasné šanci hostí a v protiútoku byl faulován. Jak se říká Noháče je teď plné hřiště.
36:34
Seno po skrumáži zakončil, ale branka neplatí, stál v brankovišti a tam jak známo se nesmí.
35:15
Diváci obou týmů neúnavně podporují své bojovníky, atmosféra je čím dal lepší. Pudich teď z pravé strany vedle.
34:00
Zámek Traverzy a na hřišti dnes poprvé Marek Deutsch, nejprve jeho lehká střela z půlky, o chvíli později Ottovo a Slámovo zakončení, Kohout stále odolává.
32:16
Vyloučen hráč Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
30:47
Robert Štipka z půlky vedle, obrany obou týmů dnes zatím pořádají spíše Den zavřených dveří.
29:59
Šimon Otto z levé strany na Kohouta, backhandem vedle. Na druhé straně Bína kryje proti Barboříkovi.
28:31
Nový zprava sám na Bínu, ten kryje.
25:37
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
25:36
Gožichovo nahození Kohout kryje, Noháč nechtěně sekl Kohouta a jde si odpočinout.
25:05
Nový a Sláma teď vytvořili jednu z těch pošťuchujících se dvojiček. Zatím bez následků.
24:20
Uhříkovo nahození Bína vyráží, na druhé straně Fořt vedle.
23:03
Drahorád na Faita, Kohout chytá. Syrovátko o chvíli později, golman hostí opět pozorný.
22:12
Škoulovu střelu dorážel Barbořík, Bína ležící chytající.
19:51
Další netradiční přestupek, kdy Sluka jednou nohou mimo hřiště.
19:19
Riley z první do boty Horkého.
19:01
Bína po mele v brankovišti drží domácí nad vodou.
18:00
Vyloučen hráč Adam Vejrych družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za špatné střídání.
17:59
Přesilovka Traverzy bez úspěchu, dokonce skončila špatným střídáním a početní výhodu si vyzkouší i hosté.
15:57
Vyloučen hráč Daniel Riley družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:56
Nohova obětavost v rohu, Riley vyloučen za vrážení.
15:13
Horký fauloval Chlumského, Traverza se osvobodila. Následuje Slukův pokus z nouze, domácí v plném počtu.
13:58
Šance na vyrovnání pro TBC, Horkého před brankou zblokoval Schubert.
13:13
12:12
Přesilovka domácích vyústila v zámek na polovině TBC, Schubert ač bráněn, přihrával hokejkou zpoza těla.
11:01
Vyloučen hráč Michal Nový družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
10:50
Votava ze středu zblokován, Škoula následně do Tučiho.
10:20
O chvíli později si chtěl Vlček vykoupat Máju Chlumského, ale jeho mladická nerozvážnost si na zkušeného hráče domácích nepřišla.
09:56
Vlček z vlastní poloviny lahodný nához přímo na Bínu, zatím je hra spíše neurovnaná, na další větší šanci čekáme.
09:10
Sluka z levé strany do tyčky, z brejku Syrovátko zablokován.
08:15
V šanci Šimon Otto a po něm Tomáš Sláma, Kohout kryje. na druhé straně zasáhl Bína proti Votavovi.
07:16
Chlumský teď tvrdě, ale čistě, do Sluky, v protiútoku domácí kapitán Pudich backhandem vedle.
06:06
Kalátova střela slabé razance vedle, na druhé straně v útoku Králův Dvůr, Bína bez práce.
05:02
Kodla v šanci odbránil Sláma, na druhé straně v útoku Traverza, ale na balonku opět hosté.
03:51
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Adam Vejrych, asistoval Jan Fiala (1:0).
03:50
Fiadži z levé strany chtěl krosem, který skončil na středu u Gožiho, který se nerozpakoval a posílá Traverzu do vedení.
03:01
Petr Heřmanský zprava hned dvakrát z jedničky, první střelu Kohout kryje, druhá vedle.
02:04
Vyloučen hráč Matěj Kodl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
02:03
Mája Chlumský v úniku, Kold jej zezadu zfauloval a máme tu první přesilovku Traverzy.
01:45
Druhá minuta patřila hostím, zatím bez vážnější šance.
01:00
V první šanci Traverza, Kohout nemusel zasahovat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Patrik Svoboda, Patrik Kovářík, Karel Horký, Marek Sluka, Matěj Kodl
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Chlumský, Jan Pudich, Walter Schubert, Radim Fořt, Robert Štipka