0:2
4:1
- : -

Florbal TJ Kobylisy - SK BIVOJ LITVÍNOV 8:4
2. Ondřej Filip, 12. Zbyšek Piták, 13. Jakub Zíka, 15. Ondřej Filip, 43. Tomáš Kindl, 52. Matouš Neužil, 54. Ondřej Kočí, 60. Ondřej Kočí - 19. Viktor Hocelík, 30. Jan Černý, 37. Jan Černý, 45. Jan Vacín; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Marek Paleček 20 - Matěj Chabr 27; po třetinách: 4:1, 0:2, 4:1;
60:00
Střely na branku - domácí 10, hosté 7.
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Globočníka: Jsem rád, že jsme se po nevydařené první třetině na domácí dotáhli a i v improvizované sestavě sahali po dobrém výsledku. Škoda vstupu do utkání a jeho závěru, kdy jsme individuálními chybami domácím umožnili zápas pohodlně dohrát.
60:00
Komentář trenéra domácích Ondřeje Kočího: Z naší strany dobrá první třetina, ve druhé třetině jsme vypadli z tempa, ale naštěstí nás to nestálo zápas. Třetí třetina z naší strany výborně vybojovaná.
60:00
59:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Antonín Semerád (8:4).
59:10
Kočák doprovodil balonek až do prázdné branky.
58:37
Kombinace po lajně Hocelík - Černý funguje velmi pěkně.
58:25
Hosté zkouší hru bez brankáře.
54:50
Obětavý zákrok Michálka hasí téměř jasný gól!
54:13
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
54:12
Houda nastavil záda rozeběhlému Drobkovi, ten ho po cestě položil.
53:45
Trenér domácích pomalu, ale jistě, přichází o hlas.
53:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Matouš Neužil (7:4).
53:10
Tak to byla rychlá přesilovka. Máťa krosel na Kočáka, ten uklidil do prázdné.
52:48
Vyloučen hráč Tomáš Skalitz družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
51:43
Snaha zastavit Drobka v rychlosti končí odloženým vyloučením.
51:09
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Zbyšek Piták (6:4).
51:09
Piták krásně našel volného Neužila, ten z první překonává Chabra!
50:27
Černý teď netrefuje skákavý balonek před odkrytou brankou domácích.
47:30
Piták si vypracuje šanci ze sebehorší situace. Tato bohužel končí těsně vedle branky Chabra.
46:40
Freestylový zorro trik hráče 14 / 69 Palečka neohrozil. Hezké, leč neúspěšné.
44:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vacín, asistoval Viktor Hocelík (5:4).
44:31
Vacin z půlky tvrdou střelou trefuje Nouzáka, od něj se balonek nešťastně odrazil Palečkovi za záda.
43:42
Trestné střílení družstva Florbal TJ Kobylisy neproměnil Matouš Neužil.
43:42
Domácí se v oslabení dostali do úniku, snaha hostů uhasit situaci končí faulem.
43:11
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
43:04
Rybka už po několikáté dnes předvedl svou rychlost. Michálek se ho snažil zastavit, rozhodčí značí odložené vyloučení.
42:29
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Kindl, asistoval Jakub Zíka (5:3).
42:29
Neužil si přes celé hřiště došel pro faul. Následná standardka domácích končí gólem!
40:52
Černý teď nestihl ultrarychlou nahrávku od Rybky před odkrytou branku.
40:00
40:00
Střely na bránu - domácí 11, hosté 9.
40:00
Hosté byli tuto třetinu jako vyměnění, spousta jejich střel končila (naštěstí) blokem domácích. Třetí třetina bude asi drámo.
40:00
39:52
Drobek hasí jednu šanci hostů za druhou.
38:54
Výhoz Palečka končí až v rukou Chabra.
38:04
Piták trefuje pouze boční síť.
36:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Černý, asistoval Viktor Hocelík (4:3).
36:20
Černý trefuje vingl!
36:08
Neužil bekhendem trefuje Chabra.
34:52
Litvínov tři na dva, Paleček šanci hostů likviduje!
34:02
Rybka po napadání domácích namazal přímo Kočákovi, svou chybu patřičně okomentoval, rozhodčí ale naštěstí pro Litvínov pískají faul.
32:29
Bohouš v samostatném úniku svou bekhendovou kličkou trefuje pouze tyčku.
31:09
Balonek se od Chabra odráží do horní tyčky, halou se nese toužebný povzdech.
29:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Černý, asistoval Jaroslav Kropáček (4:2).
29:04
Kropáček lobem nahazuje před branku, Černý zpracovává hrudí a balonek posílá za Palečkova záda.
28:20
Neužil ze vzduchu trefuje Chabra, následná dorážka Hrdličky míří mimo.
26:10
Hocelíkovu střelu vyráží Paleček maskou.
26:01
Hosté se probrali, jsou mnohem aktivnější než v první třetině.
25:17
Zikičovo zpracování balonku ze vzduchu je excelentní :) následnou střelu hosté blokují.
23:57
Úspěšný blok Kropáčka.
23:41
Hezká kombinace na ose Kočí - Michálek.
22:37
Rybka přesprintoval s balonkem, jeho nahrávku na osamoceného spoluhráče zachytil Drobek.
20:00
První třetina byla jasně v režii domácích. Hosté už od zpomaleného nástupu nepůsobí bojovným dojmem.
20:00
18:23
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Lukáš Pudil (4:1).
18:23
Domácím se nepodařilo odpálit balonek z velkého brankoviště, Hocelík toho využívá a připisuje hostům první gól.
18:15
Pudil prošel přes domácí obranu, Paleček ve střehu.
17:54
Zika na Kindla, ten míří těsně nad.
17:20
Hocelík to zkouší z těžkého úhlu, Paleček bez problémů likviduje.
14:54
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Filip, asistoval Jan Hrdlička (4:0).
14:54
Drobek má dnes střeleckou!
14:04
Chabr vynikajícím zákrokem vychytal Filipa!
13:08
Chabr zastavuje balonek těsně na brankové čáře.
12:20
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Lukáš Janů (3:0).
12:20
Zíka ze vzduchu trefuje balonek a posílá domácí do tříbrankového vedení!
12:10
Rybka prověřil Palečka, ten je ve střehu.
11:38
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Zbyšek Piták, asistoval Matouš Neužil (2:0).
11:38
Neužil do náběhu na Pitáka, ten odkrytou bránu nemíjí!
10:42
Kočí na Semeráda, ten z první střílí náááááhoru.
10:01
Nahození hostů likviduje Paleček.
09:20
Janů trefuje tyčku!
07:29
Kočí povodil obranu hostů a posílá balonek na osamoceného Neužila, ten trefuje golmana.
07:02
Standardka domácích končí v bloku Litvínova.
05:49
Kočí poslal do úniku Semeráda, ten posílá balonek těsně vedle Chabrovy svatyně.
04:02
Paldus těsně vedle!
01:45
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Filip, asistoval Tomáš Kindl (1:0).
01:45
Kindl přes mantinel na Filipa, ten z půlky posílá balonek za záda Chabra!
00:50
Michálek si za dobrý blok vysloužil berušku.
00:25
Semerád prověřil pozornost Chabra.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Viktor Hocelík, Lukáš Pudil, Michael Pitek, Jaroslav Rybka, Jan Vacín
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Ondřej Filip, Ondřej Kočí, Boris Nouzák, Antonín Semerád, Tomáš Kindl
00:00
Vážení diváci, vítáme vás u druhého kola boje o udržení mezi domácími a Litvínovem.