1:1
0:1
FBC Hranice

FBC Hranice - FBC Vikings Kopřivnice 5:6p
9. Marek Vraj, 14. Jaroslav Orel, 19. Petr Velech, 39. Radim Klimecký, 56. Lukáš Novosad - 17. Lukáš Vávra, 19. Daniel Šimíček, 20. Adam Lichnovský, 22. Lukáš Vávra, 59. Vojtěch Zátopek, 61. Lukáš Vávra; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 4 + Štěpán Potsch OS + Marek Vraj 5:3; využití: 0:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Petr Holčík 15 - Jan Klinka 16; po třetinách: 3:3, 1:1, 1:1, 0:1;
60:48
60:48
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra bez asistence (5:6).
60:00
60:00
Komentář trenéra hostí Libora Fojtíka: Zápas měl úroveň play off. Po celou dobu zápasu jsme se se soupeřem přetahovali o vedení. O zápase rozhodlo prodloužení a šťastná branka Lukáše Vávry.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Hlocha I. část: Těžko se hledají slova....dneska si troufnu říct, že prohrál ten lepší tým, ale takto to ve sportu chodí. Soupeř zkušeně trestal naše chyby, ale i tak jsme to měli urvat vyhrát my.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Hlocha II.část: Dnes si neodpustím poznámku , prosim někoho tam nahoře, aby nám do příště dali schopné kluky v pruhovaném dresu, včera i dnes hrůza, zbytečně ovlivňují průběh utkání...smutné...hnus..v takových chvílích vždy váhám zda ten florbal má smysl dělat.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Hlocha III. část: No nic klukům chci strašně moc za víkend poděkovat neskutečně bojovali a hráli přesně to co jsme si řekli, je v našich silách sérii otočit. Pokusíme si i kvůli dnešním fantastickým divákům se do Naparie vrátit. Nic nevzdáváme! ! !
60:00
58:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Zátopek, asistoval Daniel Šimíček (5:5).
58:31
Timeout FBC Hranice
55:40
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
55:40
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Lukáš Novosad, asistoval Petr Velech (5:4).
52:46
Vyloučen hráč Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za držení.
38:47
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký bez asistence (4:4).
38:47
Srovnáno!!!! Kily zachytil výhoz otočil se a vystřelil přes pod ručku golmana
36:33
Vyloučen hráč Marek Vraj družstva FBC Hranice na 5 minut za hrubost.
28:51
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:50
Vyloučen hráč Štěpán Potsch družstva FBC Hranice na 2 minuty za nesportovní chování.
27:50
Vyloučen hráč Štěpán Potsch družstva FBC Hranice - osobní trest.
26:59
Vyloučen hráč Jiří Vraj družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
26:59
Vyloučen hráč Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
22:23
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
21:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Šimíček (3:4).
20:00
20:00
19:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Jakub Kostelník (3:3).
19:36
Hranickému obránci nešťastně sjel míček z čepele a po pár nahrávkách soupeřů se Lichnovský trefuje.
18:57
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček, asistoval Jakub Kostelník (3:2).
18:19
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Marek Vraj (3:1).
18:19
První lajna to motala před bránou hostí víceméně na náhodou ale pak se k míčku dostal Velech to míček přizvedl nad nohu golmana přesně k tyčce. Přesně takové góly Hranicím včera chyběly.
16:52
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Lukáš Soukal (2:1).
16:52
Jednoduché...Soukal na Vávru a ten to pálí golfem do šibenice
15:24
Vyloučen hráč Radim Klimecký družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
13:57
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jaroslav Orel, asistoval Jaroslav Král (2:0).
13:57
Totálně odkrytá brána kterou měl před sebou Jarda Orel, první střelu Klinka zlikvidoval ale na dorážku byl krátký.
13:30
Po špatné rozehrávce Vikings měl Klimecký nabito ale střela letěla nad
11:49
Hosté zamkli domácí v jejich obraném pásmu a ted promrhaly tutovku.
09:56
Vikings teď v šanci ale střelu zblokovala hranická obrana
08:29
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Vraj, asistoval Radim Klimecký (1:0).
08:29
Míček se po dorážce Marka Vraje dokutálel za brankovou čáru!! Hranice jsou daleko soustředěnější než včera a jsou na hřišti lepším týmem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jakub Kresta, Jan Baďura, Ondřej Kubátko, Vojtěch Zátopek, Lukáš Vávra
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Petr Holčík; hráči v poli: Jiří Vraj, Marek Vraj, Radim Klimecký, Petr Velech, Lukáš Novosad