4:3
2:1
- : -

Panthers Praha - Wizards DDM Praha 10 9:5
3. Jiří Krůšek, 15. Marco Lombino, 17. David Polcar, 22. Radek Šťovíček, 24. Jiří Krůšek, 26. Radek Šťovíček, 32. Martin Kalous, 59. Lukáš Pokorný, 60. Lukáš Pokorný - 7. Martin Lazárek, 26. Jiří Šrámek, 31. Karel Smutný, 34. Petr Krob, 51. Martin Dušek; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Martin Hruška 23 - Lukáš Vávra 26; po třetinách: 3:1, 4:3, 2:1;
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině Panthers-11 Wizards-7
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Roman Urbanec): Rozhodly individuální chyby. Někteří naši hráči v některých okamžicích zapomínají, že hrají play-off. Zpoza brány se branky nedávají v takovém počtu, kolik by bylo potřeba. Děkujeme pořadatelům a divákům a přejeme příjemný zbytek neděle.
60:00
Vyjádření trenéra domácích (Miloslav Mattes): Kluci měli zápas od začátku pod kontrolou. S vyjímkou začátku třetí třetiny, kdy soupeře pustili na dostřel. Závěr si ale zkušeně pohlídali a došli si pro druhý bod. Musíme poděkovat soupeři, který se zachoval velmi férově a pomohl při těžkém zranění jednoho z diváků. Děkujeme i fanouškům za vytvoření bouřlivé atmosféry.
60:00
Střely na bránu celkem: Panthers - 33 Wizards - 28
60:00
59:59
Ani ve hře 6 na 4 se Wizards nedokázali prosadit.
59:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Pavel Daněk (9:5).
59:56
Pokorný znovu do prázdné.
58:53
Vyloučen hráč Jakub Rybka družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
58:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Lukáš Tomeš (8:5).
58:21
Zdá se že je rozhodnuto. Pokorný trefuje prázdnou bránu a dává domácím pohodlný náskok.
56:24
Timeout Wizards DDM Praha 10
56:24
Po timeoutu jdou hosté do hry bez brankáře.
56:07
S ubývajícím časem se zvyšuje nervozita hostů. Potřebovali by co nejdříve skórovat chtějí-li pomýšlet na výhru.
54:32
Hra se přelévá ze strany na stranu bez vážnější šance.
50:22
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Dušek, asistoval Karel Smutný (7:5).
50:22
Dušek se napřáhl ke střele od půlky a jeho projektil proletěl za záda Hrušky.
49:09
Vyloučen hráč David Polcar družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
48:57
Lombino poslal přihrávku Polcarovi do úniku, ten však nedokázal míček zkrotit a nezakončil.
47:47
Panthers sice posílali na Vávru jednu střelu za druhou, ale žádná z nich neskončila v síti. Přesilovka nevyužita.
46:14
Škoda to zkusil od mantinelu. Jeho přízemní střelu Vávra snadno zneškodnil
43:47
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
43:47
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za držení.
43:47
Tohle si Lazárek mohl odpustit. Během několika vteřin se dopustil dvou zákroků, za které dostal dvou minutový trest. Panthers si zahrají dlouhou přesilovku.
43:03
Pokorného střelu Vávra na poslední chvíli vyrazil nad břevno.
41:31
Šťovíček vybojoval míček na polovině soupeře. Rozhodl se sám zakončit, ale mířil jen do brankáře hostů.
40:00
40:00
Střely na branku v druhé třetině: Panthers - 12 Wizards - 11
40:00
Omlouváme se divákům za prodlevu, ale utkání muselo být přerušeno pro nehodu a zranění mimo hrací plochu a musela být přivolána záchranka.
40:00
39:53
Sekerník Lazárek se napřáhl a po vzoru odpalovačů z MLB vyslal dělovou ránu na branku Hrušky. Ta však míří po teči mimo.
39:22
Kolář lelky rozhodně nechytá a připisuje si další důležitý blok!
38:48
Vyloučen hráč Jiří Krůšek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
36:08
Už jste někdy viděli motorovou myš? Dnes se její role ujal Pokorný, který přidělává vrásky na tvářích obrany Wizards.
35:04
Kdo nechyběl na hodinách fyziky pochopí. Valivá síla Lombina nebyla příliš příjemná Krobovi, který se u střídačky domácích raději sesunul k zemi.
33:54
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Petr Krob, asistoval Martin Dušek (7:4).
31:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval Lukáš Pokorný (7:3).
31:44
Klidné však hosty nechce nechat Kalous, kterému sekunduje Pokorný. To byl florbal panečku!
31:29
Klid sportu svědčí. Hosté se na chvíli přestali vztekat a obraz hry se znovu vyrovnává!
30:11
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jiří Šrámek (6:3).
30:11
Míka si vybral snad všechnu smůlu co byla k dispozici. Po ztrátě balónku v rohu si hosté připisují další ťukačku do prázdné.
29:35
Balónek se sice bezchybně pohyboval po ose Rybka - Škoda - Lombino. Chyběla však koncovka a z pohledné akce není nic.
27:13
Daněk by se uplatnil i ve fotbale. Ukázkovou patičkou si balónek sklepl do bezpečí a zažehnal blížící se pohromu.
26:10
Heller si už skoro balil do nemocnice po té, co mu Krušek málem vystřelil žaludek.
25:36
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Karel Smutný (6:2).
25:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Jiří Krůšek (6:1).
24:27
Rally letní gumy. Policar si v pit-stopu nepřezul na měkčí směs a při rozjezdu se skácel k zemi.
23:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Dominik Hudec (5:1).
23:34
Krůšek scores! Vyhlašujeme anketu o zlaté víko protože adepti se nám tu začínají vršit.
21:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Radek Šťovíček bez asistence (4:1).
21:59
Co si sám neuděláš, to nemáš. Šťovíček obral soupeře o balónek, prokličkoval mezi jeho spoluhráči jak v autoškole a nekompromisně zavěsil.
20:20
Ani druhá třetina nebude jiná. Wizards dávají jasně najevo svůj nesouhlas s verdiktem rozhodčích.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Panthers - 10 Wizards - 10
20:00
19:19
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
19:19
Šrámek pár šrámů na hokejce Lombina určitě zanechal a jde si odpočinout na dvě minuty do zadržovací cely.
18:29
Zeď pevná jako skála! Panthers odvrací další nebezpečnou situaci.
16:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Polcar, asistoval Jakub Rybka (3:1).
16:53
A v Rudné je zase horko! Wizards se nedokáží smířit se smolným odrazem od mantinelu a Polcar se prosazuje z velkého brankoviště. Jak se ale dozvídáme, za všechno mohou pořadatelé.
14:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval David Polcar (2:1).
14:50
Italský hřebec se trefuje i se staronovou hokejkou po té, co si svou pušku zlomil při rozcvičce. Panthers jdou do vedení!
12:38
Hruška byl tvrdě sražen na zem a začíná se čílit. Rozhodce však nehodlá diskutovat a pouští hru dál.
11:15
Ptáčník is back! Chladnokrevně odstavil soupeře od balónku a bez emocí jde střídat. To se ale určitě nedá říct o Smutném. Ten jde se smutkem v očích směr střídačka.
10:08
Len sa trela! Nebezpečnou situaci chtěl využít Lazárek, který z úhlu prověřil Hrušku.
08:47
Ptáčník se malém proletěl za mantinel. Musíme říct, že tohle se jen tak často nevidí.
06:40
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek bez asistence (1:1).
06:40
Lazárek nafutroval kanón a po výstřelu propašoval kulatý předmět nad nohu Hrušky. Je vyrovnáno.
05:08
Lombino prověřil Vávru, který po italsku ohřátý brambor lovil na brankové čáře. Stav se nemění.
03:29
Vyloučen hráč Michael Svatoš družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za špatné střídání.
03:29
Na trestnou se nikomu moc nechce a po menších debatách usedá za katr Svatoš.
02:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Lukáš Tomeš (1:0).
02:10
Pětka na šestku a je z toho gól! Krůšek se z úrovně malého brankoviště nemýlil a Vávra loví první gól zpoza svých zad.
01:43
Wizards se dali na zámečnictví a tlačí domácí v jejich obranném pásmu.
00:18
Kolář už slavil po té, co vymetl všechny pavučiny v brance hostů. Gól však neplatí.
00:01
Oba týmy jsou nažhaveny, brusle jsou nabroušeny a Pepa Polák je také ready! Vše jak má být.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Jan Vašíček, David Bouda, Jakub Novák, Jan Svoboda, Martin Lazárek
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Patrik Míka, Martin Kalous, Pavel Daněk, Lukáš Pokorný, David Kolář
00:00
Dneškem začíná druhé kolo play-off západní části NFL. Ve včerejším duelu odešli po celkem jasném průběhu hosté poražení. Sledujte proto i dnes tento online přenos. O zábavu totiž určitě nebude nouze!