1:3
2:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - SK Florbal Benešov 5:6
18. Jonáš Mědílek, 20. Vojtěch Bureš, 28. David Cejnar, 42. Jan Světlík, 59. Rostislav Verner - 5. Miloš Vojtíšek, 9. Petr Vachtl, 27. Ladislav Vorel, 31. Petr Tůma, 39. Petr Tůma, 55. Ladislav Vorel; rozhodčí: Daniel Jireček - Michal Měsíček; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 22, Brandon Bulis 9 - Lukáš Brož 20; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 9, Benešov 10
60:00
Střely celkem: Náchod 25, Benešov 37
60:00
Komentář trenéra hostů (Roman Kieler): Typický zápas play-down, nebo play-off. Obrovské nasazení obou týmů. Musím pochválit svoje hráče za bojovnost a obětavost, kterou dokázali tento zápas dotáhnout do vítězného konce. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích (Tomáš Třešňák): Takto vyrovnané zápasy rozhodují individuální chyby. My jsme jich dnes udělali o něco víc než soupeř. Stav série je 2:0. Nic víc nic míň.
60:00
59:59
Tak bohužel, Náchod nedokázal dostat míček do branky a série se za stavu 0:2 přesouvá do Benešova
58:16
Náchod snižuje na rozdíl jedné branky!
58:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Rostislav Verner, asistoval Jonáš Mědílek (5:6).
54:37
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Tůma (4:6).
47:01
Fanoušci Benešova se radovali, že jejich tým vstřelil gól, ale byla to jen boční síť
41:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Vojtěch Bureš (4:5).
38:22
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval David Lukáš (3:5).
36:42
Další oslabení Náchoda
36:41
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
34:59
Náchod ubránil další přesilovku a už hraje v plném počtu
33:00
Náchod si zase zkusí oslabení
32:59
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
30:34
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (3:4).
30:00
Dnešní utkání sleduje 85 diváků! Děkujeme!!
29:35
Hra konečně nabírá tempo, konečně to vypadá, že týmy chtějí opravdu vyhrát
27:37
Ale Náchod rychle odpovídá! A skóre je opět vyrovnané!
27:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Vojtěch Bureš (3:3).
19:59
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
19:59
Vteřinu před koncem se ještě vylučovalo a 2 minuty si odsedí kapitán Vlček
19:02
Po dobře zahraném volném úderu Náchod vyrovnává zápas!
19:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jan Světlík (2:2).
17:49
Mědílek projel obranou hostů jako nůž máslem a Náchod snižuje na jednogólový rozdíl
17:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jonáš Mědílek bez asistence (1:2).
17:13
Půlminutovou výhodu Náchod nevyužil, tak uvidíme, zda co vymyslí v přesilovce
17:12
Vyloučen hráč František Boháč družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
08:28
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Vachtl, asistoval Petr Tůma (0:2).
08:23
Další chyba v náchodské rozehrávce
06:50
Macháček střílel z velkého úhlu, gólman hostů vyráží
04:51
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval Jan Pavlíček (0:1).
04:15
Verner dobře zablokoval střelu jednoho z hostujících útočníků
02:18
Oblíbenec náchodských fanoušků Kaválek prokličkoval celé hřiště, nahrával před prázdnou branku, ale tam nikdo nebyl
01:21
Pohledný signál teď předvedli náchodští, ale následná Macháčkova střela letěla těsně nad
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Jan Pavlíček, Miloš Vojtíšek, Ladislav Vorel, Petr Tůma, Petr Vachtl
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Filip Pajkrt, Jonáš Mědílek, Vojtěch Bureš, David Cejnar, Jan Světlík
00:00
Vítáme Vás u dnešního on-line přenosu ze 2. zápasu play-down Národní ligy - západ. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Náchod a hostující SK Florbal Benešov. Včerejší utkání dopadlo lépe pro Benešov, který se ujal vedení 1:0 na zápasy.