4:1
2:0
- : -

IBK Hradec Králové - Orel Rtyně v Podkrkonoší 14:3
5. Adéla Kozlová, 10. Markéta Dohnalová, 10. Kristýna Šarounová, 13. Adéla Kozlová, 16. Markéta Dohnalová, 17. Kristýna Gocová, 17. Eliška Buchalová, 19. Adéla Kozlová, 24. Adéla Kozlová, 30. Eliška Buchalová, 35. Kristýna Gocová, 35. Noemi Knapová, 48. Natálie Žídková, 53. Markéta Dohnalová - 4. Lucie Romančáková, 12. Kateřina Jiránková, 31. Lucie Hejnová; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Adéla Reslerová 21 - Patricie Šedivá 30; po třetinách: 8:2, 4:1, 2:0;
60:00
Střely po 3.třetině 17:3
60:00
Komentář trenéra hostů: Umíme hrát i lépe a zítra na domácí půdě si to vynahradíme. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme předvedli poměrně kvalitní utkání směrem dopředu, dařilo se nám kombinovat a na skóre je to vidět. Trochu přidáme v důrazu a budeme dobrý. Díky soupeři za zápas, zítra pokračujeme.
60:00
59:44
Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil Michaela Špulková.
59:44
Chudák Míša...
58:52
Ale i hostující hráčky se snaží urvat každý míček.
58:00
Před koncem zápasu sledujeme spanilou jízdu Žídkové, která si jakoby nic přeběhla úplně celé hřiště.
57:00
Buchalová se vrátila z trestné, na tváři obvyklý vražedný výraz.
55:40
Žídková - Gocová - Žídková. V oslabení zavařily rtyňské obraně, Šedivou neprostřelily.
54:45
Vyloučen hráč Eliška Buchalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
54:45
Utkání sleduje 72 diváků. Děkujeme!
53:40
Karalová zkoušela propálit skrz chumel hráček, ale střela nedošla do branky.
52:48
Knapová dloubla a Dohnalová se pak už nemýlila.
52:31
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová, asistoval Noemi Knapová (14:3).
51:40
Šedivá si hravě poradila s prudkouv střelou Žídkové.
50:36
Romančáková na Joudalovou, ta nedoběhla. Z druhé vlny pálí Hejnová.
49:32
O pár milimetrů nad mířila Buchalová.
48:31
Hejnová překvapila Reslerovou skákavou nestřelou.
47:35
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková bez asistence (13:3).
47:35
Miholová si razí cestu podél mantinelu.
45:41
Sestry Romančákovy mají krásné nahrávky v krvi. Jitka poslala do přečíslení Adélu Kozlovou, ale ta zakončila do golmanky.
44:18
Hezký pas Romančákové na Joudalovou, ta ale mířila vysoko.
40:56
Žídková předvedla hlad po míčku - nenechala si ho vzít ani třemi protihráčkami.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině 10:11
40:00
39:30
Hejnová v pololehu, skoromimohřiště, ale BOJUJE! Neuvěřitelná žena...
38:40
Hazuková se maličko pustila do slovního souboje s Romančákovou.
37:50
Tomečková z první. Akorát asi o metr níž by to chtělo, snad jí míček příště lépe sedne na čepel.
37:10
Druhá hradecká přesilovka moc přesilově nevypadá.
36:04
Vyloučen hráč Lucie Romančáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
35:30
Špulková zahrozila střelou od půlky
34:50
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Noemi Knapová, asistoval Eliška Buchalová (12:3).
34:15
Tohle byla od dvojice Žídková - Gocová vyloženě chuťovka.
34:14
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Natálie Žídková (11:3).
32:30
Chtělo by se říci, že Hradec má zápas v kapse, ale na hráčkách Rtyně ani v nejmenším není znát polevení v bojovnosti.
31:10
Sprinterský souboj Dohnalová - Joudalová vyhrála první jmenovaná.
30:43
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Hejnová, asistoval Nela Mičánková (10:3).
29:35
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Noemi Knapová (10:2).
27:00
Macháčková měla gól na dosah, ale Reslerová míček vyšťouchla ninja skluzem.
26:39
Do brejku se vydala Kozlová, Šedivá na ni byla připravená.
25:50
Balonek měla poměrně dlouhou dobu na hokejce Hazuková, ale do šance se nedostala.
24:25
Hezkým zákrokem se blýskla Šedivá, když lapila míček nad hlavou.
23:55
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Adéla Kozlová, asistoval Natálie Žídková (9:2).
23:27
Tentokrát je to starší ze sester Romančákových, kdo projel přes celé hřiště a ještě dokázala zakončit.
22:25
Rtyně po přestávce zvýšila nápor, daří se jí držet se v útočné polovině.
21:16
Nebezpečný padáček na Reslerovou poslala Ondráčková.
20:10
Žídková hned na úvod druhé třetiny zahrozila jedovatou střelou těsně vedle levé tyčky.
18:02
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Adéla Kozlová, asistoval Kristýna Gocová (8:2).
17:00
Hradec rozjel pěkný gólostroj.
16:50
16:43
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Lenka Karalová (6:2).
15:18
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová, asistoval Eliška Buchalová (5:2).
15:00
Rtyně se všemožně snaží najít skulinku v hradecké obraně, ale míčku se chápe Eliška Buchalová a do brejku posílá Markétu Dohnalovou. Ta napoprvé střílí do golmanky, ale napodruhé už se nemýlí.
13:58
Hezkou kotvičku tam Niké hodila...
13:57
Vyloučen hráč Niké Hazuková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
12:25
Tak tohle byla nádherná, přímo učebnicová akce!
12:23
11:30
Druhý gól hostů, opět padl z brejku.
11:26
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Kateřina Jiránková, asistoval Nela Mičánková (3:2).
10:37
Adéla si mohutně v brance oddechla, míček po další zuřivé kličkované skončil v boční síťce
09:54
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Šarounová, asistoval Anna Miholová (3:1).
09:29
A poradil si s ní na výbornou :-)
09:28
07:59
Vyloučen hráč Martina Joudalová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
07:48
Diváci v hale napjatě očekávají, jak si Hradec poradí se svojí první přesilovkou, která začala sólo akcí Lucky Romančákové.
07:47
Bude se vylučovat!
06:50
Ze skrumáže před brankou se míček dostal jenom do rohu.
06:05
Hradec teď poměrně výrazně zahrozil, Páťa Šedivá však byla připravena.
04:01
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Adéla Kozlová, asistoval Jitka Romančáková (1:1).
04:00
Úvodní branku utkání vstřelila po samostatném úniku Romančáková Lucie. Jitka se však nenechala zahanbit a vzápětí přihrála na vyrovnávací branku.
03:28
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková bez asistence (0:1).
03:00
Rozhočí jsou velmi dobře naloženi, zvládnou si vyměňovat názor na to, jak nic neslyší.
01:50
Dnes je to vlastně takový malý souboj sester Romančákových.
00:47
Domácí hráčky už se probily před branku, ale nic z toho nebylo. V zápětí hrozí Rtyně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Patricie Šedivá; hráči v poli: Markéta Sedláčková, Monika Macháčková, Martina Joudalová, Lucie Romančáková, Helena Klazarová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Reslerová; hráči v poli: Lenka Karalová, Adéla Kozlová, Natálie Žídková, Jitka Romančáková, Kristýna Gocová
00:00
Vážení diváci, vítejte u prvního zápasu osmifinále 1. ligy žen. Hráčky obou celku se už dobrých 20 minut zahřívají, aby vám předvedly to nejlepší, co v nich je.
00:00
Domácí tým nastoupí tradičně pod vedením Josefa Janečka, tým hostů se k co nejlepšímu výkonu bude snažit dovést Miloslav Krýsl.