1:1
1:2
- : -

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:3
13. Šárka Houzarová, 15. Šárka Houzarová, 37. Tereza Bočková, 51. Eliška Zimová - 38. Karolína Raslová, 49. Anna Alexandra Suková, 53. Terezie Lejbová; rozhodčí: Dominik Harman - Martin Hrubec; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Simona Werbynská 32 - Veronika Fišerová 28; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů (Vít Procházka): Dnešní utkání se rozhodlo v první třetině, kdy domácí hráčky chtěly vyhrát, zatímco my jsme byli na výletě. Pak už to bylo od nás dobré, ale na obrat to nestačilo. Zítra budeme silnější a do dračího doupěte se ještě vrátíme.
60:00
Komentář trenéra domácích: Zápas hodný play off jsme zvládli větší bojovností a srdíčkem, opět nás trápila efektivita střely, ale před takovými diváky se neprohrává.
58:33
Domácí tým bude rozehrávat na útočné polovině z rohu.
58:06
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
55:55
V další šanci jedna z útočnic Plzně netrefila zcela odkrytou branku.
55:37
Suková to zkusila rovnou ze vzduchu, kousek nad.
53:53
Plzni po vstřeleném gólu narostla křídla.
52:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Terezie Lejbová, asistoval Andrea Košťálová (4:3).
50:38
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Eliška Zimová, asistoval Kristýna Minářová (4:2).
50:38
Nejprve rozehrávka z rohu a potom našla Minářová úplně volnou Zimovou před brankou, která se nemýlila. Minářová předvedla přehled, Zimová skvělý výběr místa.
50:20
Nováková zamezila dalšímu ofenzivnímu snažení hostů.
48:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková bez asistence (3:2).
48:15
Sukové backhand letěl přímo do víka, s tímhle nemohla Werbynská nic dělat.
47:37
V kombinaci mezi Minářovou a Šímovou chyběla kvalita.
46:31
Suková dnes hraje výborně..Pohyb i technika to je pastva pro moje oči,
42:58
Werbynská předvedla skvělý zákrok pravou rukou. Neskutečný.
41:45
Fáberová frnkla bekům, ale při zakončení chybělo trochu štěstíčka.
41:06
Vyloučen hráč Markéta Šímová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za blokování hokejky.
38:46
Situace 2 na 1 řeší Bočková krásnou nahrávkou, kterou volná Stašková nedokázala umístit mezi 3 tyče.
38:09
Houzarová je evidentně hladová po hattricku, její radost ji překazila výborná Fišerová.
37:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Karolína Raslová bez asistence (3:1).
36:08
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková bez asistence (3:0).
36:08
Bočková si balonek vybojovala a pak ho zápěstím vystřelila přímo "pod klacek".
36:02
Stašková ve výhodné pozici volila bohužel střelu.
34:23
Parádní zákrok Fišerové proti střele Zimové a z protiakce opět skvělé zákroky domácí brankářky.
31:40
Nebezpečná standartka Plzně končí jen na bloku domácích.
30:00
Tygří skok Werbynské.
29:12
Střela Bočkové pouze do připraveného bloku.
28:28
Nebezpečná střela Minářové, kterou Fišerová vyrazila do rohu.
28:17
Trma vrma a rozehrávat bude hostující tým.
26:51
V poslední minutě jsme mohli vidět tutovku Novákové vedle a sporný zákrok při útoku Plzně.
24:55
Pohledná akce Plzně na jeden dotek končí pouze na stehně Novákové. Dobrý blok.
23:50
Fišerová svým výhozem vybídla k úniku útočnici Plzně, která skvěle chytající Werbynskou nepřekonala.
22:54
Werbynská si připisuje další výborný zákrok...A teď znovu zasáhla její pravačka.
22:33
Špatná rozehrávka domácích končí po několika odrazech v zámezí.
22:02
Můžeme vidět totální florbal nahoru dolu. Myslím, že takové momenty divákovu oku lahodí.
20:50
Vejvodová povodila obránkyni a svojí dělovkou trefila pouze tyčku!
20:32
Výborně hrající Houzarová vysunula svým pasem Staškovou, která obránkyni neutekla a tím pádem výbornou možnost zakončit nevyužila.
20:00
20:00
První třetina nabídla velmi atraktivní florbal na obě strany. Na balonku se víc drží Plzeň, ale jak všichni víme...hraje se na góly. Uvidíme co přinese druhá perioda.
20:00
19:26
V závěru třetiny přebírá hostující tým otěže hry.
18:00
Werbynská se v brankovišti válí jako kapr na souši, ale její neortodoxní styl je zatím účinný.
17:38
Zranění hráčky z Plzně, snad bude v pořádku.
16:43
Z půlky bude rozehrávat Plzeň.
14:26
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Šárka Houzarová, asistoval Tereza Bočková (2:0).
14:26
Nejprve tlak Plzně, potom protiakce z které skóruje opět Houzarová.
13:23
Proti střele přes obránce zasáhla Werbynská a vyrazila balonek do rohu.
12:14
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Šárka Houzarová bez asistence (1:0).
12:14
Houzarová se s tím zrovna dvakrát nemazala a napálila balonek za záda Fišerové. "To se nám líbí", zní z tribuny..
10:00
Bezpalcové střela měla určitě golové parametry, bohužel se proti ní fantasticky vytáhla Fišerová.
08:53
Do krásného výběhu se dostala Krátká, která si bohužel na střelu nevěřila.
08:12
Ve velké šanci se ocitla Minářová a z následné dorážky Zimová. Všechno jen do dobře položené Fišerové.
07:46
Zimové otočka působila efektně, leč neefektivně.
06:36
Po solidním průniku hostí, musela dobře postaveným blokem zasáhnout Paďourková.
05:55
Nejprve velké štěstí, kdy skákající balonek neskončil v síti a následný brejk Bočkové, zakončený vedle.
04:44
Celou situaci uklidňuje Minářová zaběhnutím za branku domácích.
04:11
Střelu Fáberové chytila hezkým zákrokem Fišerová.
04:01
Sledujeme hezkou pasáž téměř bez přerušení.
03:02
Kratochvílová se po pěkném uvolnění ocitla úplně sama před odkrytou brankou soupeře, balonek se jí bohužel zamotal mezi nohama a nezakončila.
02:23
Werbynská ve stoje zakročila proti plachtícímu balonku.
01:07
Hostující tým drží balonek na svých čepelích a snaží se o vytvoření střelecké příležitosti.
00:08
Do první šance se dostala domácí Kratochvílová, golmanka hostí pozorná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Harman a Martin Hrubec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Lenka Přerostová, Terezie Lejbová, Anna Alexandra Suková, Karolína Vostracká, Andrea Košťálová
00:00
Line-up domácích Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Aneta Paďourková, Klára Dokulilová, Michaela Bezpalcová, Martina Kratochvílová, Anna Fáberová